Zamknij
REKLAMA

Zostaną zakupione nowe komputery dla chełmińskich szkół. Gdzie trafią - informuje Burmistrz Artur Mikiewicz

17:17, 01.04.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Chełmna poinformował dzisiaj, że decyzją Ministerstwa Cyfryzacji dla poszczególnych gmin zostały przeznaczone konkretne kwoty na zakup komputerów dla szkół. Chełmno może ubiegać się o 70 000 złotych.

-Już dziś składamy wniosek elektroniczny na zakup 48 laptopów dla trzech naszych szkół, z których 45 trafi do uczniów, a 3 do nauczycieli. - informuje Burmistrz Artur Mikiewicz - Również dziś przygotowujemy zapytania ofertowe na zakup sprzętu. Intensywnie pracujemy też nad organizacją ciepłych posiłków oraz wsparcia żywnościowego dla najuboższych mieszkańców, szczególnie dzieci, a także organizacją wsparcia dla przedsiębiorców. Wkrótce przekażemy szczegóły w tych sprawach. Życzę Państwu dużo zdrowia i spokoju! Pamiętajmy o pozostawianiu w domu i przestrzeganiu nowych zasad bezpieczeństwa, które poznaliśmy wczoraj.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

cchcch

4 1

burmistrz sie znalazł, łolaboga 19:36, 01.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RumcajsRumcajs

2 0


Ten to potrafi.
Konsultacje, zapytania ofertowe, dyskusje, spotkania, analizy, wsparcie. A tak normalnie komputery dostanie z góry,od rządu w ramach pomocy . A ile w okół tego szumu i piaru ?
Intensywnie pracuje nad posiłkami dla najuboższych.
Co on intensywnie robi ,niech napisze ? Takie coś trzeba załatwić i nie robić szumu i rozgłosu. Lepiej pracować, by najuboższych nie było w mieście albo ograniczyć ich ilość. Praca, mieszkania.
Panie burmistrzu, kamienica za 4 miliony 600 tysięcy. Komu to potrzebne ? Tym bardziej dziś.
W przeliczeniu 13 domków jednorodzinnych licząc po 350 tys. za jeden. Od podstaw. To jest rozbój w biały dzień o rozrzutności nie wspomnę..
Ile kosztują te posiłki dla najuboższych,panie burmistrzu ? 09:24, 02.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CchCch

0 0

Jestem za wyremontowanie kamienicy. Szkoda ze seniorami się nikt nie zajmuje. 16:42, 03.04.2020


MieszkaniecMieszkaniec

1 2

Powyższe wypowiedzi to hejt dla samego hejtu. Ja się akurat cieszę że dzieci dostaną komputery. Że inni się starają i jest pomoc. A co do kamienicy to jest ona wizytówką miasta i mieszkańcom będzie służyła. 20:06, 02.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA