Zamknij
REKLAMA

Chciała popełnić samobójstwo? Z pomocą pospieszyli funkcjonariusze służb mundurowych

11:58, 23.03.2020 |
REKLAMA
Skomentuj

21.03.2020 o godz 16:28 dyżurny chełmińskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie, że w Chełmnie przy ul. Kamionka potrzebna jest interwencja w otwarciu drzwi do lokalu mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zamknięte mieszkanie. Z relacji spanikowanych świadków wynikało, że wewnątrz znajduje się osoba, która nie odpowiada na pukanie do drzwi i nawoływanie.

Zabezpieczono miejsce działań. Podczas korespondencji radiowej ze Stanowiskiem Kierowania Komendanta Powiatowego okazało się, że otrzymano informację o możliwej próbie samobójczej. Podjęto zatem decyzję o wejściu do mieszkania.

Ratownik przy pomocy narzędzi do wywarzania otworzył drzwi. W mieszkaniu zastano leżącą pod kołdrą kobietę. Ratownicy przystąpili do działań medycznych. Kobieta była półprzytomna i miała zachowane funkcje życiowe. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa medycznego oraz Policja. Osoba poszkodowana została przekazana ZRM. Ratownik medyczny podjął decyzję o transporcie kobiety do placówki szpitalnej w Chełmnie i miejsce zdarzenia przekazano Policji.

Materiał: PSP

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone