Zamknij
REKLAMA

Klienci dostosowują się do nowych zasad w sieci Biedronka

17:41, 18.03.2020 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Sieci handlowe wprowadzają specjalne procedury mające na celu maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa klientów oraz personelu w związku z pandemią koronawirusa. Podobnie jest w Chełmnie, gdzie Klienci dostosowują się do nowych zasad.

 

We wtorek (17 marca) Biedronka poinformowała, że wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania. Są to m.in.: zmiana czasu pracy sklepów oraz limity osób na terenie placówek. W naszym mieście skrupulatnie przestrzegane jest obostrzenie limitu osób w sklepie. Może w nim przebywać maksymalnie 50 osób (razem z personelem). Pracownik Biedronki wpuszcza na teren sklepu pojedyncze osoby, po wyjściu ze sklepu Klientów, którzy już zrobili zakupy. Pozostali Klienci czekają przed sklepem w odległości ok. 1 metra od siebie.

-Nasze sklepy pozostają otwarte, a dostawy są realizowane na bieżąco. Aby maksymalnie zatroszczyć się o jak największe bezpieczeństwo klientów i pracowników, zastosujemy nowe, konkretne rozwiązania. Warto jednak pamiętać, że odniosą one skutek tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy się stosować do zasad bezpieczeństwa. Wierzymy, że wspólnie poradzimy sobie w tej nowej niełatwej sytuacji - informuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

W związku z aktualną sytuacją Biedronka skróci godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8:00 do 20:00

Już teraz w Biedronce na tablicach informacyjnych znajdują się plakaty przygotowane przez PZH, które pokazują podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Podobne zasady zostają wprowadzane w innych marketach.

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RetaReta

0 0

Reta fotbollskläder med eget namn,fotbollstroejor barn messina,fotbollstroejor med
tryck nursery,fotbollströjor med eget namn,designa tröja billigt Fotbollströjor
På Nätet. NganF 05:06, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone