Zamknij
REKLAMA

Pomoc chełmińskim pogorzelcom. Pokażcie, że macie wielkie serca

15:54, 12.02.2020 | J.P
Skomentuj
REKLAMA

Kiedy zakładamy rodzinę, to najczęściej wszyscy marzymy o jednym, aby mieć własny kąt. Dom, mieszkanie - to miejsce, gdzie będziemy mogli powracać, wspólnie spędzać czas z bliskimi i czuć się bezpiecznie. Wkładamy wiele wysiłku, aby ten cel został osiągnięty. Nie patrzymy na trudy i wyrzeczenia. A jeśli już w końcu dopniemy swego i osiągniemy upragniony i wymarzony cel, to okazuje się niestety, że życie pisze swoje scenariusze. Tak właśnie się stało, gdy 29 stycznia 2020 wybuchł pożar w budynku przy ul. Kilińskiego. 

Pisaliśmy o tym w artykule „Pożar w budynku wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego” w dniu tragedii. Kiedy jesteśmy wystawieni na najtrudniejszą próbę, to okazuje się ilu życzliwych, wartościowych ludzi mamy obok siebie. Jak udało nam się dowiedzieć - akcję pomocy dla pogorzelców zainicjowała Pani Anita Dobrotwór.                                                                                              

Straty powstałe w pożarze oszacowano wstępnie na 80 tyś złotych. Kolejny wielki remont jest problemem, który naprawdę ciężko udźwignąć rodzinie.

Pani Anita otworzyła konto internetowe na stronie zrzutka.pl. Wystarczy wejść na stronę i zaoferować swoją pomoc pod TYM LINKIEM.

W ten sposób można dołożyć swoją cegiełkę dobroci dla pogorzelców i wesprzeć ich w wyjątkowo trudnym czasie.

Sprawdziliśmy stronę zrzutki i okazało się, że na dzień dzisiejszy kwota, jaką udało się uzbierać, wynosi 3 318 złotych od 61 darczyńców.             

Mieszkańcy naszego miasta i całego powiatu już niejednokrotnie pokazali, jak wielka siła w nich drzemie. Zawsze potrafiliśmy się zjednoczyć, aby pomóc tym, którzy szczególnie na to zasługują.

Prosimy i zachęcamy- odwiedźcie stronę zrzutka.pl i wspólnie pokażcie jak wielkie mamy serca!    

Na stronie zrzutki można przeczytać taki opis:

"Zbiórka pieniędzy jest zorganizowana dla mojej bratanicy Iwony Nowak w tej tragicznej sytuacji, która miała miejsce 29.01 na odbudowę i remont budynku mieszkalnego. Strażacy oszacowali szkodę na 80 000 tys zł. Jak widać na poniższych zdjęciach, że wyrządzone szkody są ogromne. Zebrane pieniądze pomogą w remoncie dachu, całego poddasza, salonu oraz potrzebne będzie wzmocnienie konstrukcji. Całe wsparcie zebranych pieniążków pomoże w przygotowaniu nieruchomości do warunków mieszkaniowych. Każda pomoc, każda złotówka, pomoże rodzinie w przetrwaniu tej ciężkiej chwili. Bardzo proszę znajomych jak i rodzinę o wsparcie poszkodowanych. Serce mi pęka co przytrafiło się mojej bratanicy. "

                        

 

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA