Zamknij
REKLAMA

Wspaniały Koncert Charytatywny poświęcony Mai Musiał

15:34, 13.12.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Mieszkańcy Chełmna i okolic zawsze chętnie pomagają ludziom w potrzebie i wspierają w trudnych chwilach. Jak wielkie mamy serca mogliśmy się przekonać w dniu wczorajszym podczas koncertu charytatywnego poświęconego małej bohaterce Mai Musiał.

Uczniowie ZSO nr 1 udowodnili z jaką charyzmą i zaangażowaniem można taką akcję przeprowadzić. Najlepszym dowodem dobrej współpracy w chełmińskim społeczeństwem była ilość osób występujących na scenie. Popis swoich umiejętności dały dzieci z różnych przedszkoli, Zespół Pieśni i Tańca "Pomorze", artyści z ChDK I podopieczni Tomasza Jarmołkiewicza oraz wokaliści z ZSO nr 1 i ZS nr 2. 

Gwiazdą wieczoru był Tobiasz Staniszewski finalista programu The Voice of Poland. Sam artysta skromnie w trakcie występu zaznaczył, że gwiazdą koncertu nie jest on, lecz Maja Musiał. Wspomniał również czasy, kiedy był uczniem Liceum. Jego występ był jak zwykle na najwyższym poziomie, czego dowodem były gromkie brawa publiczności i owacje na stojąco. 

W trakcie trwania imprezy udało się zebrać kwotę ponad 11 tysięcy złotych. Jednak nie jest to jeszcze ostateczna suma pieniędzy, ponieważ cały czas pula się powiększała. 

Podziękowania za wczorajszy, pełen atrakcji koncert należą się nie tylko wszystkim tym, którzy zaangażowali się oraz włączyli w organizację i uświetnienie wieczoru swoim występem, ale również całej publiczności, która dołożyła swoją "cegiełkę" do tej szlachetnej akcji.

Było pięknie !!!

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MarianneMarianne

0 0

Koncert został zorganizowany przy współpracy dwóch szkół - ZS nr 1 i ZS CKZ w Grubnie, szkoda, że ta druga szkoła została pominięta. 20:36, 15.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone