Zamknij
REKLAMA

Szczęście sprzyja naszym Klientom!

12:41, 15.11.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Pod koniec września mieszkanka Chełmna, pani Krystyna Kirys, odebrała nagrodę główną w loterii promocyjnej Lokaty SGB - samochód osobowy marki KIA STONIC. Rozmowa z Wiceprezesem Banku Spółdzielczego w Toruniu - Grzegorzem Flanz.
 

Od kiedy istnieje Bank Spółdzielczy w Toruniu?  


- Tradycja naszego Banku sięga 1871 roku, działamy więc ponad 140 lat. Mimo tego, że jesteśmy tak wiekowym bankiem, stawiamy na nowoczesność.  
 

 

Ile placówek banku prowadzonych jest w powiecie chełmińskim?

Na terenie Torunia i najbliższej okolicy prowadzimy 12 placówek, natomiast w samym powiecie chełmińskim mamy 4: w Chełmnie, Lisewie, Stolnie oraz Papowie Biskupim. Obecnie zwracamy jednak dużą uwagę na rosnące znaczenie bankowości internetowej. Klienci coraz częściej, nie wychodząc z domu, wykonują transakcje i robią zakupy. To wszystko dzięki możliwościom jakie daje internet. Można więc powiedzieć, że teren naszego działania jest praktycznie nieograniczony.


Pod koniec września osobiście wręczył Pan mieszkance Chełmna samochód, który wygrała w loterii promocyjnej. Co to była za loteria?
To Lokata SGB z loterią promocyjną, czyli produkt oszczędnościowy oferowany przez Banki Spółdzielcze Grupy SGB w całej Polsce, w tym również przez nas. Jest to jeden z elementów naszej oferty, który wyróżnia nas na rynku. To nie jest codzienność, aby w każdym banku klient zakładając lokatę otrzymywał nie tylko odsetki, ale miał także możliwość wygrania tak cennych nagród jaką jest samochód osobowy. Oczywiście poza nagrodą główną można także wygrać inne, te o nieco niższych wartościach np. skutery, Xboxy czy roboty kuchenne. Każda wygrana zapewne cieszy naszych klientów.


Czyli Lokata SGB to produkt, który macie na stałe w ofercie?

Taką lokatę oferujemy klientom cztery razy w roku. Można ją założyć samodzielnie w bankowości internetowej lub w dowolnej placówce banku. Wystarczy jedyne 500 zł, aby wziąć udział w loterii. Jednak im większa kwota lokaty, tym szansa na wygraną także większa. Działa to na zasadzie wielokrotności. Sama wygrana to naprawdę prawdziwa loteria i decyduje tu po prostu łut szczęścia. Można więc wpłacić niewielką kwotę i być szczęśliwcem.
 

Wasi Klienci często wygrywają w loterii promocyjnej Lokaty?
Lokata SGB cieszy się u nas dużą popularnością. Mieliśmy już wiele okazji do wręczania wygranych i widzimy, jak wielką radość potrafimy nimi sprawiać. Bardzo się cieszymy, że jako toruński bank mogliśmy niedawno wręczyć wygraną właśnie mieszkance Chełmna. Już dwa lata temu, gdy łączyły się banki z Torunia i Chełmna, opinie na temat tej fuzji były różne. My z wielkim przekonaniem dążyliśmy do tego, aby naszą atrakcyjną ofertę i nowoczesny sposób funkcjonowania przenieść także na teren Chełmna. Cykliczny udział klientów w loterii promocyjnej jest dowodem na to, że są oni zadowoleni z aktualnie oferowanych przez nas produktów.
 

Chciałby Pan dodać coś od siebie?
Nasze standardy obsługi w placówkach koncentrują się m.in. na tym jak ona wygląda i jakiego rodzaju urządzenia są tam dostępne. Zawsze jest bankomat, wpłatomat, a obsługa klienta odbywa się w maksymalnym komforcie, gdzie pracownik siedząc z klientem pomaga mu i doradza w sprawach finansowych. Niebawem nasza dotychczasowa placówka w Chełmnie zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji, przy ul. Polnej 18 (TUF Park, Pasaż Chełmiński), która będzie jeszcze bardziej nowoczesna. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam.

Dziękuję za rozmowę.

REKLAMA
(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Krzysiek Krzysiek

9 0

Bardzo fajny bank, korzystam i też jestem zadowolony! BS Toruń to dobry bank! 13:08, 15.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HalinaHalina

6 0

Oferta banku jest ciekawa i konkurencyjna. Polecam 👍
12:17, 19.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZosiaZosia

1 0

Potwierdzam! 16:29, 21.11.2019


MateuszMateusz

4 0

Kiedyś byłem klientem Banku w Chełmnie. Obawiałem się jak usłyszałem, że wkrutce to będzie bank toruński. Dzisiaj z tej zmiany się cieszę, bo ten bank jest bardzo nowoczesny. 13:27, 19.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone