Zamknij
REKLAMA

Kolejne wspomnienie fotograficzne z obchodów 25-lecia "Katolika"

14:06, 07.10.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

Dwudziestopięciolecie istnienia Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego za nami. Rozpoczęliśmy ten szczególny dzień Mszą Świętą podczas, której młodzież poprzez złożenie uroczystego ślubowania została pasowana na uczniów naszej szkoły, następnie został poświęcony nowy sztandar szkoły, a stary w podniosłej atmosferze został odprowadzony przez Nauczycieli najdłużej pracujących w naszej placówce.

Po Mszy Świętej wspólnie wraz z Gośćmi udaliśmy się do chełmińskiego kina Rondo, aby tam podsumować naszą dotychczasową działalność oraz z tej okazji podziękować zebranym gościom za okazane wsparcie i wspaniałą długoletnią współpracę. Po przywitaniu przez Dyrektora zaproszonych Gości każdy miał możliwość zabrania głosu i podzielenia się z nami refleksją dotyczącą jubileuszu.

Po głównej części spotkania przenieśliśmy się pod gmach szkoły, aby poświęcić tablicę upamiętniającą to szczególne wydarzenie, która odtąd będzie widniała przy głównym wejściu do szkoły. Świętowanie zakończyliśmy szkolnym piknikiem na, którym częstowano nas wspaniałą grochówką i niezastąpionym grillem. Wieczorem, aby jeszcze raz objąć refleksją mijający czas i owoce pracy w szkole zebraliśmy się w kościele pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła, w którym nasza Młodzież podczas wieczornicy przygotowanej przez naszych, wspaniałych Polonistów zaprezentowała swoje talenty wprowadzając nas w podniosły nastrój ... Nie mamy słów, które oddałyby uznanie i wzruszenie w podziękowaniu za obecność, zaangażowani i ciężką pracę podczas organizacji i obchodów jubileuszu ...

Materiał: Katolik

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA