Zamknij
REKLAMA

Zintegrowane działania służb w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Pokaz na Rynku 13.09

10:41, 09.09.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej wspólnie z Komendą Powiatową Policji  w Chełmnie, Pogotowiem Ratunkowym oraz emerytowanym Żołnierzem GROMU organizują pokazy współpracy służb pn. ”ZINTEGROWANE DZIAŁANIA SŁUŻB W SYTUACJACH ZAGROŻENIE ŻYCIA I ZDROWIA”, które odbędą się 13 września 2019 roku na płycie Rynku w Chełmnie w godzinach 10:00 – 13:00 pod patronatem Urzędu Miasta Chełmna.

Zostanie zaprezentowana symulacja wypadku drogowego z udziałem samochodów osobowych – ratownictwo techniczne. Udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy przed medycznej, pokaz posłuszeństwa psa policyjnego, scenariusz zagrożenia w przypadku przesyłek niewiadomego pochodzenia oraz wtargnięcie napastnika na teren placówek oświatowych. Celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości i poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz propagowanie jego zasad,  oraz reagowanie w sytuacjach kryzysowych na terenach placówek oświatowych.

Celem przedsięwzięcia jest m.in. poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego poprzez propagowanie właściwych zachowań oraz uświadamianie społeczeństwa jak należy zareagować w poszczególnych sytuacjach kryzysowych.

Osoby zainteresowane powyższą tematyką serdecznie zapraszamy.

Materiał: PSP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

gośćgość

0 2

pokaz dla emerytów i wagarowiczów? No chyba, że szkoły zaproszono ... 11:29, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Analde StroyerAnalde Stroyer

1 1

Ciekawe czy Krasnoludek też będzie uczestniczył w tym pastiszu ? 17:01, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone