Zamknij
REKLAMA

Przechowywał w domu ponad kilogram narkotyków. Został aresztowany

10:22, 12.08.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Dzięki pracy kryminalnych z miejscowej komendy na rynek nie trafi znaczna ilość zakazanych środków. W jednym z chełmińskich mieszkań funkcjonariusze znaleźli ponad kilogram narkotyków. Zatrzymany przez mundurowych 20-latek, odpowiedzialny za nielegalny proceder, usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12-lat pozbawienia wolności. 

Policjanci nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi i psychotropowymi, które stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia ale również życia. 

W czwartek (08.08), na podstawie wcześniejszych ustaleń, kryminalni z miejscowej komendy udali się do jednego z chełmińskich mieszkań. Podczas przeszukania lokalu policjanci znaleźli ponad kilogram marihuany, prawie 74 gramy amfetaminy oraz urządzenia służące do porcjowania i ważenia zakazanych środków. 

Zatrzymany w mieszkaniu 20-letni mężczyzna odpowiedzialny za nielegalny proceder, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut przygotowania do wprowadzenia w obrót znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu za popełnione przestępstwo został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. 

Materiał: KPP Chełmno

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone