Zamknij
REKLAMA

Trzy pary małżeńskie wyróżnione medalem Prezydenta z okazji Złotych Godów

15:56, 17.07.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

17 lipca w sali Ratusza Burmistrz oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Chełmnie wyróżnili medalem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej trzy pary za długoletnie, wzorowe pożycie małżeńskie. Wyjątkowe Złote Gody obchodzili: Gabriela i Ryszard Kerber, Teresa i Henryk Bierzyńscy oraz Elżbieta i Krzysztof Kołodko.

Artur Mikiewicz pogratulował Jubilatom, którzy tak wiele lat dzielą wspólnie troski i radości życia dla dobra rodziny i wychowania dzieci na prawych obywateli naszej Ojczyzny. Podał przykład Jubilatów, jako wzór dla tych wszystkich, którzy decydują się wiązać węzłem małżeńskim.

Przypominamy, że wniosek o przyznanie medalu Prezydenta jest przyjmowany na życzenie rodziny danej pary małżeńskiej. Jest to procedura urzędowa, a małżonkowie nie mogą być karani i muszą mieć nieposzlakowaną opinię. Trzeba czekać kilka miesięcy (nawet do pół roku) na akceptację Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, a następnie kancelarii Prezydenta RP.

Państwu Kerber,  Bierzyńskim i Kołodko życzymy jeszcze wielu wspólnych, szczęśliwych lat w zdrowiu oraz składamy serdeczne gratulacje.

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone