Zamknij
REKLAMA

Seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku na spacerze badawczym dotyczącym wspólnego umeblowania miasta

15:20, 11.07.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Dziś w ramach trwających konsultacji społecznych dotyczących wspólnego umeblowania miasta w elementy małej architektury odbył się spacer badawczy z reprezentantami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chełmnie.

Podczas prawie dwugodzinnej wędrówki po mieście uczestnicy spotkania wskazywali, w jakich przestrzeniach Chełmna powinny stanąć ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery i inne elementy małej architektury. Spacer poprowadziła Klaudia Peplińska, Specjalistka ds. Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Chełmna.

Konsultacje społeczne trwają do poniedziałku (15 lipca). Sugestie dotyczące wyposażenia miasta w elementy małej architektury można przekazywać za pomocą ankiety elektronicznej dostępnej pod adresem: https://bit.ly/2FJvXIF lub wypełniając papierowy formularz ankiety dostępny w Biurze Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełmna (pokój nr 101), w godzinach pracy urzędu.

W najbliższą sobotę (13 lipca) w godzinach 10.00-13.00 na ul. Grudziądzkiej odbędzie także kolejne, otwarte spotkanie konsultacyjne. Spotkanie w przestrzeni miasta będzie okazją do wypełnienia papierowej wersji ankiety oraz porozmawiania z przedstawicielami Urzędu Miasta Chełmna o wspólnym umeblowaniu miasta.

Fot. Klaudia Peplińska

Materiał: Urząd Miasta Chełmna


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone