Zamknij
REKLAMA

Złodziej zatrzymany na ul. Hallera chwilę po kradzieży...

14:59, 09.07.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Dzięki szybkiej reakcji chełmińskich policjantów, zatrzymany został 19-latek, który dokonał kradzieży w jednym z miejscowych dyskontów spożywczych. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (08.07) około godz. 09.30 na ul. Hallera w Chełmnie policjanci miejscowej "patrolówki" zauważyli mężczyznę z kartonem w dłoniach, który na ich widok zaczął uciekać. Funkcjonariusze widząc, co się dzieje, bez chwili namysłu ruszyli za nim w pościg. Na nic się zdała próba uniknięcia odpowiedzialności. Uciekinier został zatrzymany po przebiegnięciu kilkuset metrów. W rozmowie z policjantami młody mężczyzna przyznał się, że chwilę wcześniej ukradł czekolady z jednego z dyskontów spożywczych. Po uzyskaniu tej informacji mundurowi udali się do pobliskiego sklepu, w którym potwierdzili ten fakt.  W rozmowie z pracownikami funkcjonariusze ustalili, że 19-latek ukradł 29 czekolad, powodując straty na kwotę ponad 700 zł.

Odzyskany łup powrócił  na sklepowe półki.

19-latek, który w chwili zatrzymania wydmuchał prawie 2 promile alkoholu noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut kradzieży. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

XDDD XDDD

0 0

Ukradł czekolady i pójdzie siedzieć...
Jedna czekolada po 24zl jakim cudem?! 00:55, 12.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone