Zamknij
REKLAMA

Jechał motocyklem na jednym kole...

09:52, 11.06.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

Chełmińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który na ulicy Parkowej w Chełmnie jeździł na jednym kole. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Policja nieustannie podejmuje działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach. W sobotę (08.06) przed godz. 18.00 na ul. Parkowej w Chełmnie funkcjonariusze miejscowej patrolówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który wykonywał niebezpieczne manewry polegające na jeździe na jednym kole. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym motocyklista został ukarany mandatem z punktami karnymi. 

Rozpoczął się sezon motocyklowy. Apelujemy o rozwagę i ostrożność oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W dniu wczorajszym (10.06) po godz. 15.00 na ul. Chełmińskiej w Lisewie kierujący volkswgenem golfem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami uderzył w tył volkswagena polo, który zjechał z jezdni i uderzył w bramę posesji. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca wykroczenia otrzymał mandat.

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Mieszkaniec ale nie Mieszkaniec ale nie

0 0

Dostał mandat i już i co robić ferment.A wy otrzymujecie wiadomości z komendy policji tylko? Przecież to jak kroniki policyjne.Dajcie spokój z tym i w teren. To już jest nudne.Popatrzcie na stronę główną portalu sama policja. 13:30, 11.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA