Zamknij

Utalentowane i do tego piękne...

09:54, 30.05.2019 Aktualizacja: 10:00, 30.05.2019
Skomentuj

Tak wyrażało się się jury i publiczność XI Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Bydgoszczy o uczestniczkach ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmnie. W ubiegły piątek 24.05.2019 nasze uczennice Agata Bilska i Nadia Główczyńska reprezentowały naszą szkołę w konkursie objętym Honorowym Patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Uczennice wykonały utwory w języku angielskim.
Agata Bilska zdobyła wyróżnienie, a Nadia Główczyńska I miejsce! 
Mamy nadzieję, że to osiągnięcie wyznaczy dziewczętom drogę do dalszej pracy i będzie motywacją do rozwijania ich niebywałego talentu.

Materiał: SP4

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%