Zamknij
REKLAMA

Uderzyła w przydrożne drzewo...

10:10, 15.05.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

13.05.2019 po godz. 14.00 na drodze krajowej 91 w Małym Czystym doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 39-letnia kierująca iveco straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu po czym uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kobieta została przetransportowana do pobliskiego szpitala, była trzeźwa. 

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Prowadzone w chełmińskiej jednostce postępowanie wyjaśni okoliczności i przyczyny zdarzenia. 

Uszkodzeniem pojazdów zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło 13.05 po godz. 13:00 w Chełmnie. Uczestnicy byli trzeźwi. 

Na skrzyżowaniu ul. Łunawskiej z ul. Dojazdową doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów. Policjanci będący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący volkswagenem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym audi. Za wykroczenie mieszkaniec powiatu chełmińskiego został ukarany mandatem karnym.

Nadmierna prędkość była przyczyną wczorajszego zdarzenia drogowego na drodze krajowej 55 w Stolnie.

22-letni kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w przydrożny ruch i dachował. Następnie powrócił na jezdnię doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym citroenem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Za wykroczenie mieszkaniec powiatu grudziądzkiego został ukarany mandatem karnym, był trzeźwy. 

Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Prędkość to w dalszym ciągu główna przyczyna zdarzeń drogowych. Warto zwolnić aby bezpiecznie dojechać do celu . 

Materiał: KPP Chełmno
 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA