Zamknij

Konsultacje dotyczące aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji

14:43, 30.04.2019 Aktualizacja: 15:17, 30.04.2019
Skomentuj

Wczoraj w Urzędzie Miasta Chełmna odbyły się konsultacje dotyczące aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Chełmna na lata 2016-2023. W spotkaniu brali udział mieszkańcy miasta, przedsiębiorcy, radni, przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych i organizacje pozarządowe.

Celem spotkania było omówienie i ocena propozycji modyfikacji listy projektów rewitalizacyjnych dla obszaru rewitalizacji Miasta Chełmna oraz zapoznanie uczestników z tematyką rewitalizacji.

Przedstawione zostały nowe projekty rewitalizacyjne, uzasadniono rezygnacje z niektórych projektów, omówiono zmiany w pozostałych projektach,
przedyskutowano wpływ proponowanych modyfikacji na pozostałe części dokumentu, a także uwagi do dokumentu.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%