Wszyscy lubimy oglądać uśmiechnięte twarze naszych pociech. Są osoby, które w szczególny sposób o nie dbają. Wyrazem wdzięczności i serdecznym podziękowaniem - za włożony trud o dobro i kształcenie dzieci – było wczorajsze wręczenie specjalnego orderu dla Renaty Ulatowskiej.
Przed tą doniosłą chwilą Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 musiała przejść swoisty test przygotowany przez dzieci, czyli wypić sok z cytryny i nie zrobić kwaśnej miny. Śmiało możemy powiedzieć, że ocena końcowa to wynik na szóstkę.
Dzięki szczodrości Sponsorów pierwszoklasiści z „Dwójki” spędzili ten czas wyjątkowo radośnie. Zdobywali dmuchany zamek, rozpieszczali podniebienie owocami, sokami, słodyczami i watą cukrową. Na hali sportowej można było usłyszeć okrzyki: pizza….pizza… I to życzenie zostało spełnione, w dodatku każde dziecko otrzymało zabawkę. A fantastyczną imprezę przygotował Mariusz Rudnik.
Serdeczne podziękowania dla Sponsorów!
4 1
W zasadzie można pochwalić, że Pani Ulatowska nie przyznała sobie fejkowego Orderu Orła Białego i poprzestała na fejkowym Orderze Uśmiechu.
2 0
Kto przyznał? Kto wręczał?