Zamknij
REKLAMA

Zespół MYASTA dał czadu na chełmińskiej scenie.

22:50, 14.02.2019 | J.P
Skomentuj
REKLAMA

Połączyli siły muzyczne dwóch miast i doszło do eksplozji dźwięku. Zagrali naprawdę fajną muzę podczas Walentynek. Zespół Myasta powstał w sierpniu 2015 z inicjatywy wokalisty Michała Kowalskiego i perkusisty Mariusza Mitura w porozumieniu z bydgoskimi gitarzystami. Do podstawowego składu kolejno dołączali następni muzycy - sekcja dęta, instrumenty klawiszowe i perkusjonalia. W tej chwili grają w ósemkę. Kapela łączy pozytywną wibrację reggae z takimi stylami jak dancehall, raggamuffin, czy rap. 

Muzycy mają nadzieję, że ich pasja sprawia przyjemność nie tylko im samym, ale przede wszystkim powoduje uśmiech na twarzach słuchaczy.

I wiecie co....właśnie tak było, bo podczas Walentynek panowie ze sceny podarowali publiczności całą masę energii i pozytywnych emocji.

Brawa za występ! Publiczność świetnie się bawiła! 

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

LenkaLenka

5 0

A ja napiszę więcej - Myasta dali większego czadu od "gwiazdy wieczoru" Margaret !! Tłum lepiej bawił się przy ich muzyce, która była na żywo, skoczna, pozytywna a Margaret dość, że wyszła spóźniona to jeszcze w większości waliła z playbacku dośpiewując co któreś słowo, lipa wielka.
Brawo Myasta !! 08:01, 15.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KamilKamil

5 0

Brawo Michał, Majki I cała grupa przyjęcie do przodu i bawcie publikę piękną muzyką reggae. Pozdrawiam serdecznie całe Myasta życząc dalszych sukcesów na polskiej scenie muzycznej. ???????????? 09:49, 15.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA