Zamknij
REKLAMA

Co ciekawego wyświetlają w sobotę i niedzielę w kinie Rondo?

11:05, 09.02.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

W weekend kinoteatr "Rondo" proponuje trzy pozycje filmowe, a będą to tym razem: "Ralph Demolka w Internecie" film dla dzieci, komedia "Teraz albo nigdy" oraz thrilller "Glass".

Akcja filmu "Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha… Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

Seanse: sobota godz. 16:00 oraz niedziala godz. 15:00

Zapraszamy również na thrilller "GLASS". Strażnik David Dunn, wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, tropi człowieka o wielu osobowościach.

9.02.2019 sobota godz. 20.00/napisy
10.02.2019 niedziela godz. 19.00/napisy

Film dla widzów 15+

Bilet ulgowy 12 zł
Bilet normalny 14 zł

"Teraz albo nigdy" to przebojowa komedia o kobiecie, która dostaje od życia szansę, by pójść na całość i dostać się na szczyt! Film twórców takich hitów jak „Pokojówka na Manhattanie” i „50 pierwszych randek”. Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata.

Seanse: sobota godz. 18:00 oraz niedziela godz. 17:00

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA