Zamknij
REKLAMA

Escape roomy na celowniku - jak wygląda sytuacja w Chełmnie?

12:48, 12.01.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

W całej Polsce trwa kontrola pokojów zagadek. Sprawdziliśmy jak wygląda sytuacja w Chełmnie? 

Escape room, nazywany również pokojem zagadek, to specjalne pomieszczenie, w którym uczestnicy zabawy muszą w ograniczonym czasie rozwiązać szereg zagadek, aby znaleźć klucz do wyjścia. W całym kraju działa około 1000 takich miejsc.

W wyniku pożaru, do którego w piątek doszło w jednym z escape roomów na Pomorzu, śmierć poniosło pięć młodych dziewcząt. Z poparzeniami do szpitala trafił pracownik firmy. Jak ustalono, pięć 15-latek zmarło w wyniku zatrucia tlenkiem węgla spowodowanym pożarem, jaki wybuch w lokalu.

Nasze miasto posiada tylko jeden escape room i jest to "Piwnica Tajemnic", która mieści się przy ul. Śliwowej 17.

Drodzy "escaperoomowicze"! W związku z tym co wydarzyło się w Koszalinie jest nam bardzo przykro i składamy rodzinom dziewczyn najszczersze wyrazy współczucia. Zdarzenie to spowodowało, że właściciele pewnie każdego escape room'u w Polsce zaczęli się zastanawiać, czy u nich jest na pewno bezpiecznie. Nasza "Piwnica Tajemnic" przez ostatni tydzień przeszła szereg kontroli ze Straży Pożarnej, Nadzoru Budowlanego oraz SANEPID-u. Straż Pożarna znalazła drobne uchybienia, które oczywiście już naprawiliśmy i otrzymaliśmy od wszystkich instytucji zgodę na dalsze prowadzenie pokoju. Także u nas jest bezpiecznie i nie ma dla Was żadnego zagrożenia. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas oczywiście priorytetem. Pokój znów działa w związku z czym serdecznie Was zapraszamy. A poniżej wrzucamy zdjęcie przesympatycznej ekipy, która nas odwiedziła.- mówi właścicielka Piwnicy Tajemnic.

Zatem w Chełmnie można korzystać z tego typu rozrywki.

(J.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone