Zamknij
REKLAMA

Interwencje Policyjne z wczorajszego i dzisiejszego dnia...

15:10, 11.10.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Dzikie zwierzęta stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu. Potwierdza to zdarzenie, do którego doszło w Klęczkowie. Kierujący był trzeźwy.
Wczoraj (10.10) o godz. 06.40 na drodze nr 55 w Klęczkowie doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Grudziądza który kierował volkswagenem uderzył w sarnę. Zwierzę wbiegło wprost pod nadjeżdżający pojazd. Pamiętajmy o tym, że dzikie zwierzęta stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, zachowajmy więc ostrożność. 

Tego samego dnia o godz. 17.30 na drodze 1624 w Płutowie 60-latek kierując pojazdem claas nieprawidłowo omijał przeszkodę w postaci linii telekomunikacyjnej. Swoim zachowaniem doprowadził do jej uszkodzenia oraz do złamania dwóch słupów.  Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mieszkaniec powiatu chełmińskiego był trzeźwy, został pouczony. 

 Dzisiaj (11.10) około godz. 07.00 na ul. Bliskiej w Brzozowie, policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwego kierującego volkswagenem. Badanie trzeźwości 41-letniego mieszkańca powiatu chełmińskiego wykazało, że jest pijany – wynik 0,56 promila alkoholu w organizmie.

Podobna sytuacja miała miejsce około godz. 06.30 na drodze powiatowej 1621C w Nowych Dobrach, gdzie 31-letni kierowca renault wydmuchał 0,65 promila. Pijany był również 68-letni mieszkaniec Chełmna, który o godz. 6:00 na Placu Wolności w Chełmnie jechał "wężykiem" swoim autem marki audi. Kierowcom grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 

Materiał: KPP Chełmno
 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone