Zamknij
REKLAMA

Kierowca Opla Corsy uderzył czołowo w przydrożne drzewo...

16:28, 06.08.2018 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

4 sierpnia o godz. 19:35 w miejscowości Kolno doszło do wypadku. Samochód osobowy Opel Corsa uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce zdarzenia kierowca i pasażer znajdowali się poza pojazdem. Byli przytomni, mieli tylko lekkie otarcia na ciele. Nie stwierdzono dodatkowych zagrożeń.

Tego samego dnia o godz. 20:21 w Dorposzu Szlacheckim miała miejsce kolizja samochodu osobowego Kia Ceed z autobusem Autosan. Jedna osoba została poszkodowana. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Odłączono akumulatory w pojazdach. Wezwano ZRM, który po chwili pojawił się na miejscu. Zawiadomiona została również Policja. Osobę poszkodowaną przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Osoba poszkodowana na miejscu nie wymagała dalszej diagnostyki. Pojazdy poza drogą przekazano właścicielom i zakończono działania.

We Wrocławkach samochód osobowy VW Golf uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło 04.08.2018 o godz. 23:25. Strażacy zastali auto stojące w poprzek drogi, a kierowca znajdował się już poza pojazdem. Poszkodowany twierdził, że nie potrzebuje pomocy medycznej. Zabezpieczono oraz oświetlono miejsce zdarzenia. Odłączono akumulator w pojeździe. Korzystano z sorbentu w celu zebrania wycieków płynów eksploatacyjnych. Samochód usunięto z drogi oraz przekazano właścicielowi. Teren został uprzątnięty.

05.08.2018 o godz. 21:34 w Łęgu rozlał się olej na jezdni na pow. ok.100 m2. Na miejscu zdarzenia nie zastano pojazdu. Nie stwierdzono dodatkowych zagrożeń. Miejsce akcji zabezpieczono. Rozlany olej posypano proszkiem pumeksowym. Jezdnię uprzątnięto i zakończono działania.

 

(J.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone