Dziś uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny – pełen wyzwań, sukcesów, nowych doświadczeń i wspólnych chwil.
Szczególne gratulacje kierujemy do Zofii Klemińskiej, Filipa Klucznika, Michaliny Kozikowskiej i Julii Jagiełowicz - czworga uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zostali uhonorowani Nagrodą Starosty. To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem ich ciężkiej pracy, systematyczności i zaangażowania.
Serdecznie gratulujemy również wszystkim uczniom, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem i otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły. Wasza wytrwałość i osiągnięcia są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzony rok. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!
materiał: ZSO nr 1 w Chełmnie - Strona Oficjalna