Nagrodziliśmy absolwentów naszych szkół i towarzyszyliśmy im w uroczystym zakończeniu ważnego etapu edukacji.
Wicestarosta Chełmiński Dorota Żulewska i Naczelnik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Dorota Ćwik uczestniczyły w niezwykle wzruszających spotkaniach z absolwentami prowadzonych przez Powiat Chełmiński szkół. Był czas na podsumowania, podziękowania, wspomnienia i wyróżnienia.
Starosta Chełmiński Zdzisław Gamański nagrodził troje absolwentów z każdej szkoły.
ZSO nr 1 w Chełmnie - Strona Oficjalna
I Licem Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 „Liceum i Gimnazjum Chełmińskie” w Chełmnie:
Sandra Bulińska,
Jan Starczewski,
Michalina Jabczyńska,
Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza
Technikum w Chełmnie w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
Karol Szramkowski,
Piotr Skowroński,
Nikola Miraszewska,
Technikum w Grubnie w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego im. Ignacego Łyskowskiego w Grubnie:
Justyna Baumgart,
Agata Wolak,
Martyna Myszka.
Dziękujemy wam za pasję, pracę i chęć rozwoju. Wiemy, że wiele ciekawych dróg przed wami. Jesteśmy spokojni o zdaną maturę.
Część pisemna egzaminów maturalnych odbędzie się od 4 do 21 maja, a część ustna zostanie przeprowadzona od 7 do 30 maja.
Powodzienia dla każdej i każdego z Was!
Karolina14:03, 28.04.2026
I tyle ich widział, wyjadą i nie wrócą. Bo i po co do tego grajdoła, gdzie nawet ważne ulice się zwęża, chociaż wokoło tyle parkingów. Nie wrócą też, bo ich nie będzie stać na zakup mieszkania na lawendowym polu za 8,2, na Kopernika za 9,5 ani nigdzie indziej- w podobnych cenach kupią na kredyt w miastach, które dają perspektywy. Nie wrócą też po to, aby pracować u Buławki czy Karwana za najniższą krajową. Szczęść bosze na nowej drodze życia poza Chełmnem, szanowni młodzi absolwenci.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz