Monter

Miejsce pracy: 3 Maja 4, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Dokonywanie okresowych pomiarów kabli doziemnych - Dokonywanie okresowych przeglądów aparatów telefonicznych - Współpraca z innymi komórkami wewnętrznymi w zakresie usuwania uszkodzeń i prowadzenie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 200 - 2 700 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • budowa linii kablowych napowietrznych i doziemnych
    • Obsługa i naprawa urządzeń końcowych tj. telefon, fax
    • Znajomość typów kabli stosowanych przy budowie linii kablowych
    • Obsługa przyrządów pomiarowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Regionalne Centrum Informatyki
      Adres: Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Ilona Mikielewicz-Dąbrowska
      Numer telefonu: 261-427-025
      E-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: - życiorys /CV/ - list motywacyjny - dokumenty poświadczające wykształcenie - dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności - przebie
      Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
      StPr/18/0923
      wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

      Pozyskiwanie nowych kontrahentów, opieka nad klientami, sprzedaż ładunków
      StPr/18/0924
      wynagrodzenie od 2 100 - 8 000 PLN

      TRANSPORT TOWAROWY DO KLIENTÓW
      StPr/18/0915
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/0909
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych, przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów, prowadzenie dokumentacji warsztatowej
      StPr/18/0910
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Sprzedaż art. spożywczych, obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towrów, utrzymanie porządku w miejscu pracy
      StPr/18/0907
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      - Dokonywanie okresowych pomiarów kabli doziemnych - Dokonywanie okresowych przeglądów aparatów telefonicznych - Współpraca z innymi komórkami wewnętrznymi w zakresie usuwania uszkodzeń i prowadzenie
      StPr/18/0874
      wynagrodzenie od 2 200 - 2 700 PLN

      Sprzątanie pomiecszczen biurowych socjalnych i sanitarnych
      StPr/18/0878

      Prowadzenie doradztwa zawodowego dla osób uczących się i poszukujących pracy: pomoc w dokonywaniu wyboru przyszłego zawodu, planowaniu kariery zawodowej i edukacyjnej, zmianie zawodu, samozatrudnieniu
      StPr/18/0868
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/0870