Chełmiński Dom Kultury przy współpracy z Muzeum Ziemi Chełmińskiej zorganizował XXI REGIONALNY KONKUR PLASTYCZNY NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ I KARTKĘ WIELKANOCNĄ”. Jego wyniki przedstawiają się następująco:
pisanka /kat. do lat 6/
I miejsce – Agata Franczyk /Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie/
II miejsce – Natalia Kaszewska /Chełmno/
III miejsce – Błażej Kuciak /Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie/
wyróżnienie:
1. Magdalena Mazurkiewicz /GOK Papowo Biskupie/
2. Aleksandra Jakubowska /Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie/
3. Nadia Małecka /Niepubliczne Przedszkole „Brzdąc” w Chełmnie/
pisanka /kat. 7 – 15 lat/
I miejsce – Julia Schröder /Bydgoszcz/
II miejsce – Zuzanna Brzóskiewicz /Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisewie/
III miejsce – Martyna Myszka /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
III miejsce – Mateusz Grabowski /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
wyróżnienie:
1. Patrycja Tajs /Szkoła Podstawowa w Małych Łunawach/
2. Martyna Tajs /Szkoła Podstawowa w Małych Łunawach/
3. Zuzanna Kawalec /Szkoła Podstawowa w Kokocku/
4. Joanna Grabowska /GOK w Papowie Biskupim/
5. Małgorzata Ćmil /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
6. Jakub Tomaszewski /Szkoła Podstawowa w Kolnie/
pisanka /kat. powyżej 15 lat/
Nagroda – Beata Schröder /Bydgoszcz/
Nagroda – Dominika Schröder /Bydgoszcz/
Wyróżnienie – Hanna Kobusińska /Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie/
Wyróżnienie – Maria Jaworska /Chełmno/
kartka wielkanocna /kat. do lat 6/
I miejsce – Dominika Silwer /Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie/
II miejsce – Lena Wiśniewska /Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie/
III miejsce – Ignacy Sołtysiak /Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” w Chełmnie/
wyróżnienie:
1. Kornelia Małek /Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Chełmnie/
2. Alicja Krawczyk /Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” w Chełmnie/
3. Wiktoria Korecka /Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie/
kartka wielkanocna /kat. 7 -16 lat/
I miejsce – Maciej Zakrzewski /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
II miejsce – Alicja Górecka /GOK w Kijewie Królewskim/
III miejsce – Oliwia Skwira /Szkoła Podstawowa w Kolnie/
III miejsce – Szymon Bagiński /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
wyróżnienie:
1. Inga Bień /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
2. Julia Balicka /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
3. Oliwia Żulewska /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
4. Lena Bień /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
5. Julia Grabowska /Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie/
6. Szymon Zając /Szkoła Podstawowa w Kokocku/
7. Nina Nowaczek /Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie/
kartka wielkanocna /kat. dorośli/
I miejsce – Karolina Mazurkiewicz /GOK w Papowie Biskupim/
II miejsce – Ewa Jankowska /Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie/
III miejsce – Zuzanna Wiatrowska /Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie/
wyróżnienie:
1. Ewa Grącka /Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie/
2. Katarzyna Domagalska /Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Chełmnie/
PODSUMOWANIE, WRĘCZENIE NAGRÓD I WYSTAWA NAGRODZONYCH PRAC ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 14 KWIETNIA 2019 r. O GODZ. 14.00
W KINOTEATRZE RONDO W CHEŁMNIE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Materiał: CHDK
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz