Zamknij
REKLAMA

Rolety materiałowe Kraków

12:06, 19.07.2021 | materiały partnera

Osłony okienne produkowane z wytrzymałej i estetycznej tkaniny to nowoczesne systemy osłon przeciwsłonecznych, które wyróżnia wysoka jakość i różnorodność wyboru. Nasza firma produkuje i montuje tego typu żaluzje, ponieważ zapewnią niezawodną i kompletną ochronę przed jasnym światłem słonecznym. Żaluzje tkaninowe cieszą się ogromną popularnością ze względu na łatwość obsługi, przystępną cenę i uniwersalność.

Żaluzje wewnętrzne bez kasety

Rolety typu otwartego otrzymały swoją nazwę ze względu na brak dodatkowej kasety ochronnej na wale roboczym, na który nawinięta jest gęsta tkanina. Po złożeniu tkanina jest ergonomicznie i starannie złożona w górnym punkcie mocowania. W stanie otwartym roleta może szczelnie zamknąć otwór okienny za pomocą specjalnej belki obciążnikowej, która jest mocowana na dole płótna zaciskami. Wraz z prostą konstrukcją rolet materiałowych w Krakowie bez kasety obdarzyliśmy nasze modele wszechstronnością montażu, dzięki czemu instalujemy je pod sufitem, w ścianie, a także w otworze okiennym.

Zalety żaluzji tkaninowych bez kasety:

Zamawiane rolety materiałowe w Krakowie cechują się wieloma walorami, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. A mianowicie:

  • Prostota konstrukcji - nawet dziecko może opuścić na okno rolety materiałowe bez kasety.
  • Niezawodna ochrona przed ostrym światłem słonecznym – rolety pochłaniają do 75% światła dziennego, pozostawiając w pomieszczeniu przyjemny zmierzch.
  • Tkanina odporna na kurz - wszystkie rolety materiałowe w Krakowie pokryte są substancją, która powoduje nie osadzanie się na nich kurzu. Pod tym względem nie wymagają regularnego zdejmowania i czyszczenia.
  • Uniwersalność kolorów i rozmiarów – rolety z tkaniny bez kasety można zamówić i zostaną wyprodukowane na wymiar w wybranym kolorze.
  • Przystępny koszt - ze względu na prostą konstrukcję, cena rolet materiałowych bez kasety jest niższa niż cena rolet typu zamkniętego (w kasecie).
  • Nie pochłaniają zapachów i nie blakną pod wpływem promieni słonecznych.
  • Mogą zasłonić otwór okienny o dowolnej wielkości.

Rolety materiałowe bez kasety to innowacja wśród systemów przeciwsłonecznych. Produkty te to kompleks kontrastów:

  • Łączą w sobie prosty design i złożone wzory, bogatą paletę kolorystyczną
  • Szybka instalacja i długotrwała eksploatacja
  • Uniwersalne zastosowanie i indywidualne rozmiary.

Prawdziwi fani prostych, nowoczesnych rozwiązań z pewnością polubią ten rodzaj rolet materiałowych z Krakowa. Nylonowa linka lub mocowanie magnetyczne nie pozwala na zwisanie tkaniny, gdy okno jest otwarte. Niewiarygodnie duży asortyment tkanin i niski koszt rolet nie pozwolą na trudności w wyborze.

Żaluzje wewnętrzne tkaninowe w kasecie

Wykonywane przez nas kasetowe rolety materiałowe w Krakowie to ergonomiczna i prosta alternatywa dla zwykłych, nieporęcznych zasłon. Takie systemy montujemy bezpośrednio w otworze okiennym, dzięki czemu oszczędzają ograniczoną wolną przestrzeń. Mechanizmy tego typu systemów wyposażone są w kasetę chroniącą wałek z tkaniną oraz prowadnice chroniące krawędzie tkaniny przed czynnikami zewnętrznymi. Rolety wewnętrzne doskonale prezentują się na oknie, można je stosować zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z różnego rodzaju klasycznymi zasłonami.

W zacienionym pomieszczeniu pozostaje nie więcej niż 25% światła słonecznego. Z jednej strony półmrok w pomieszczeniu tworzy przyjemną atmosferę i sprzyja spokojnemu odpoczynkowi, z drugiej zaś brak blasku słońca na ekranie nie przeszkadza w omawianiu poważnych spraw związanych z pracą. W pozycji otwartej rolety materiałowe całkowicie zasłaniają pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem i upałem. Aby ustawić płótno w pozycji otwartej lub półotwartej, takie rolety mają specjalne prowadnice. Wybór tych mechanizmów zależy od rodzaju systemu okiennego i sposobu mocowania rolety. W przeciwieństwie do rolet bez kasety, w systemie zamkniętym tkanina ściśle przylega do okna, tworząc efekt integralności konstrukcyjnej.

Rolety dzień noc

Konstrukcja tego typu rolet materiałowych jest wielofunkcyjna, ponieważ można regulować dużą liczbę trybów i niezależnie ustawiać poziom światła. Rolety materiałowe są solidnie przymocowane do ramy okiennej i wyróżniają się trwałością.Tkanina ma działanie antystatyczne, co oznacza, że rolety wymagają minimalnej konserwacji. Rozwiązanie wykorzystujące prezentowany wzór idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, ponieważ połączenie różnych kolorów i faktur materiału daje doskonały efekt. Każdą warstwę tkaniny można przesuwać osobno, co nie jest możliwe w przypadku innych systemów. Automatyczne mocowanie pozwoli ustawić pewien poziom długości, więc całkowite odsłonięcie okna nie będzie problemem.

Zalety rolet materiałowych

Rolety materiałowe na oknach zapobiegają przenikaniu promieniowania ultrafioletowego do pomieszczenia, są w stanie regulować poziom oświetlenia, zatrzymywać kurz i substancje zawierające alergeny. Specjalna impregnacja tkanin sprawia, że są one odporne na naprężenia mechaniczne i wchłanianie mikroskopijnych kropel cieczy z powietrza o dowolnej wilgotności. Kompozycja impregnująca uniemożliwia pojawianie się bakterii i innych szkodliwych organizmów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%