Zamknij
REKLAMA

SPOKEO - co znajdziesz w ich serwisie?

00:00, 10.06.2021 | materiały partnera

Spokeo to wcale nie jest nowy portal na mapie Internetu. Dotychczas znaliście go jednak pod zupełnie inną nazwą - pinbook.pl. Ale wszystko się zmienia, a czasami zmiany wychodzą na dobre. Dlatego właśnie pomysł na stworzenie krótszej, bardziej chwytliwej, zapadającej w pamięć nazwy. I tak właśnie wzięło się spokeo, które jest całkiem spoko, prawda? Co dokładnie znajdziecie w serwisie? Kto będzie miał możliwość zaspokojenia tam swojej ciekawości? Sprawdźcie!

Coś dla entuzjastów kina i telewizji 

Lubicie oglądać telewizję? Kino to wasz drugi dom? Macie wykupioną absolutnie każdą możliwą subskrypcję na platformach streamingowych? Musicie wiedzieć przed wszystkimi, co dzieje się w waszych ulubionych serialach i uprawiacie binge-watching? Doskonale trafiliście. Na stronie spokeo.pl znajdziecie wszystko, co dotyczy świata kina i telewizji. Oprócz wielu opisów produkcji - tych kinowych, jak i tych telewizyjnych - znajdziecie również wiele newsów, dzięki którym będziecie wiedzieli, co aktualnie w trawie piszczy. Wszystko to uzupełnione zostało licznymi rankingami, które mają pomóc w wyborze doskonałej produkcji. A jeśli chcecie sprawdzić co nieco o waszych ulubionych aktorach i aktorkach, to w dziale "filmografia", będzie tego całkiem sporo. Od mniej popularnych do najpopularniejszych gwiazd kina i telewizji. Nie wiecie co grane jest w kinach, albo co warto oglądać w telewizji? Ułatwienia w postaci repertuaru kin i programu TV pomogą wam podjąć świadomą decyzję. A to wszystko w jednym miejscu! A jak już dosyć będziecie mieli takich produkcji - zajrzyjcie do działu wideo, gdzie czekają na was krótsze i dłuższe filmiki z YouTube, które albo rozbawią was do łez, albo wzruszą. Albo po prostu was zainteresują. 

Dla freaków technologicznych 

Interesujecie się tym, co w trawie piszczy, jeśli chodzi o technologię? Nie mogliście trafić lepiej. Na stronie Spokeo jest specjalny dział dla tych, którzy interesują się stronami internetowymi, aplikacjami, nowościami z zakresu technologii, a także grami (znajdziecie tutaj sporo kodów do gier!).  Wszystko napisane przystępnym językiem, aby nawet największy laik, mógł sobie poradzić ze zrozumieniem esencji. A wiemy, że ten techniczny język bywa czasem dość trudny. Jeśli potrzebujecie więc porady w kwestii kupna nowego telefonu albo nie wiecie jak usunąć konto np. na Tinderze - ten dział rozwieje wasze wątpliwości. 

Dla tych, których interesuje błysk fleszy

Jeśli jesteście entuzjastami życia gwiazd - mamy dla was dział, który zaspokoi wasze pragnienia. W tym dziale znajdziecie mnóstwo informacji o tym, co się u nich dzieje, a także będziecie mogli przeczytać krótkie życiorysy o tych mniej, i bardziej, znanych celebrytach. Dzięki temu już zawsze będziecie wiedzieli o kim mowa w przestrzeni publicznej i nikt nie zaskoczy was żadnym nazwiskiem. Wszystkiego, co ważne i pikantne, dowiecie się właśnie na Spokeo w dziale gwiazdy. 

Przekonaliśmy was do odwiedzenia strony? Sprawdźcie ją koniecznie i dajcie znać, co o niej sądzicie. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%