Zamknij
REKLAMA

Płatności jednym kliknięciem – wygodny sposób na zakupy

00:00, 30.04.2021 | materiały partnera

Sklepy internetowe tryumfują nieprzerwanie od wielu lat. Oferują nie tylko szeroki asortyment różnorakich produktów, ale także nieskomplikowane systemy płatności. To, co odróżnia serwisy sprzedażowe online od sklepów stacjonarnych, to wygoda dokonywania zakupów, jak i samego opłacania zamówień. Jak działają i dlaczego warto wybrać płatności jednym kliknięciem?

Wygodne zakupy dzięki płatnościom jednym kliknięciem

Płatności za zakupy w Internecie już wydają się mniej skomplikowane niż to było kiedyś, ale nadal cały proces można uprościć w jeszcze większym stopniu. Coraz popularniejszą opcją staje się rozwiązanie „one click payment” czyli dokonywanie płatności za pomocą jednego kliknięcia. Ten system płatności eliminuje konieczność każdorazowego podawania danych klienta przy dokonywaniu wpłaty. System wykorzystuje dane z karty płatniczej, która wykorzystywana jest na początku do autoryzacji klienta.

To proste rozwiązanie jest nie tylko przyjemne dla klienta, ale również korzystne dla sklepu. Skróceniu ulega w tym przypadku cała procedura dokonywania zakupów, nie występują żadne zbędne formalności. Jednocześnie szyba płatności wpływa na finalnie szybszą realizację zamói)wienia. Klient jest zadowolony, nie pozostawia koszyka bez dokonania transakcji i nie kończy zakupów w atmosferze poirytowania. Jego ogólne zadowolenie z zakupów jest więc duże i może wkrótce powrócić do Twojego sklepu oraz zachęcić swoich bliskich, by również skorzystali z oferty twojego sklepu. 

Jedno kliknięcie dzieli Cię od oferty 

Nie tylko płatność może odbyć się w drodze pojedynczego kliknięcia. Tylko jeden „klik” zaprowadzi Cię w miejsce, dzięki któremu dowiesz się więcej o różnych metodach płatnościach online. Odwiedź stronę https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i przekonaj się, w jaki sposób możesz wprowadzić wygodne internetowe płatności w Twoim sklepie, by tym samym podnieść satysfakcję klientów, tym samym zwiększając sprzedaż swoich produktów czy usług!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%