Zamknij
REKLAMA

O czym trzeba wiedzieć, wybierając sufity napinane?

00:00, 28.10.2020 | materiały partnera

Sufity napinane są słusznie uważane za uniwersalne wykończenie sufitu, ponieważ są często używane w wykończeniu pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Są doceniane za elegancki wygląd i mnóstwo designerskich rozwiązań, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych i łatwość w pielęgnacji. Ponadto klienci, zwracając się w celu instalacji sufitów napinanych do firmy OTOmistrz, uzyskują gwarancję, obowiązującą minimum 10 lat, na stworzone konstrukcje. Pozostaje pytanie - jakie sufity napinane Białystok warto wybierać? Jaka aranżacja sufitu najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach?

Jak przygotować się do instalacji sufitu napinanego?

Montaż sufitów napinanych wymaga pewnych przygotowań, a prace przygotowawcze są wymagane nie tylko dla sufitu podstawowego, ale także dla całego pomieszczenia. Dlatego nie tylko pracownicy, ale także właściciele powinni pomyśleć o pracach wstępnych. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się meble i inne elementy wyposażenia wnętrz, należy je odsunąć od ścian do środka pomieszczenia lub co najmniej 30 cm od ścian, aby zapewnić swobodny dostęp do punktów mocowania płótna. Produkty wykonane z cienkiego plastiku, których nie można wyjąć (na przykład plastikowe narożniki okien) należy okleić taśmą maskującą, w przeciwnym razie mogą się odkształcać w wyniku silnego nagrzewania powietrza mającego miejsce w trakcie pracy. Zatem konieczny jest swobodny dostęp do ścian, usunięcie z pomieszczenia takich elementów dekoracyjnych, jak obrazy, kwiaty itp. Jeśli chodzi o podłogę, lepiej położyć ją przed montażem sufitu napinanego, zwłaszcza jeśli planowane jest ułożenie parkietu, co wymaga szlifowania i lakierowania. Zapobiega to późniejszemu osadzaniu się kurzu na suficie.

O czym trzeba wiedzieć przed wyborem napinanego sufitu?

Przed postawieniem na odpowiedni sufity napinane Łomża, powinno się posiadać wiedzę, co to jest sufit napinany oraz jakie rodzaje są obecnie dostępne na rynku. Do aranżacji sufitów aktualnie wykorzystywane są płótna tekstylne lub wykonane z PVC. Każde z nich ma swoje wady i zalety. Te najbardziej odpowiednie do Twoich wnętrz pomogą wybrać specjaliści firmy OTOmistrz. Następnie, kiedy już dokładnie będziesz wiedzieć co to są sufity napinane, warto także uwzględnić inne szczegóły, a mianowicie:

  • W jaki sposób zostanie zamocowany sufit napinany?
  • Jaki kolor będzie miał sufit napinany oraz z ilu poziomów będzie się składać?
  • Czy sufit napinany będzie miał szwy itp. 

Te oraz wiele innych szczegółów pomogą Ci ustalić specjaliści firmy OTOmistrz, od kilku lat realizujący montaż sufitów napinanych o dowolnym poziomie złożoności. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, oferując zarówno tworzenie sufitów napinanych, podobnych do tych, które już mamy w swoim portfolio, jak i całkiem oryginalnych konstrukcji, stworzonych wedle życzeń naszych klientów. Wysokiej  jakości, współczesne i estetyczne sufity napinane Suwałki są naszą pasją, z chęcią zaprojektujemy i zamontujemy je także w Twoim domu lub biurze!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%