Zamknij
REKLAMA

Zorganizuj profesionalną konferencję nad morzem

15:30, 09.01.2020 | materiały partnera

Nadmorskie kurorty, hotele i ośrodki cieszą się dużą popularnością w naszym kraju. Wraz z rozwijającą się gospodarką powstają nowe atrakcyjne, profesjonalne miejsca do wypoczynku, ale też i do zjazdów firmowych, konferencji, różnych eventów. Jeżeli chcesz zorganizować profesjonalną konferencję nad morzem - wybierz nasz hotel, przystosowany do tego rodzaju wydarzeń.

Co proponujemy?

Każda firma, zakład czy przedsiębiorstwo, decydując się na konferencję w naszym nadmorskim hotelu, mają zapewniony pełen zakres usług i wszelkich udogodnień. W ofercie naszego hotelu są oczywiście odpowiednie, świetnie przygotowane sale konferencyjne nad morzem, w pełni klimatyzowane, z dostępnym bezpłatnym internetem WI-FI, z możliwością wyboru wielkości sali, z pełnym zapleczem multimedialnym tak bardzo potrzebnym podczas trwania danej konferencji. Zapewniamy również nagłośnienie i odpowiedni wystrój do takiego wydarzenia. W razie jakichkolwiek problemów technicznych zawsze jest do dyspozycji opiekun, który rozwiąże i pomoże w każdej kwestii związanej z siecią, przepływem danych, awarią sprzętu lub nagłośnienia. To osoba, która jest gwarantem sprawnie przeprowadzonej konferencji.

Często wykłady, kursy i przemówienia odbywają się w dużym okresie czasowym. Dlatego w naszym hotelu podczas potrzebnych, wielokrotnych przerw oferujemy regenerujące serwisy kawowe, które uczestnikom konferencji dodają energii i sił. Zawsze dostępna jest też oczywiście nieodzowna i zdrowa woda.

Wygoda i komfort

Zorganizuj profesjonalną konferencję nad morzem, w naszym hotelu, który oprócz nowoczesnych, w pełni przystosowanych sal oferuje również bezpłatny parking, nocleg i wyżywienie dla wszystkich uczestników tego wydarzenia. Na parkingu mieści się dużo aut i jest on usytuowany tuż obok naszego nadmorskiego hotelu. W hotelu są dostępne różne pokoje, o różnych standardach, z tv i internetem, z łazienką i pięknym widokiem na morze. Każdy organizator konferencji może wcześniej zarezerwować odpowiednią ilość pokoi, tak aby cały np. pobyt parodniowy był w pełni zabezpieczony wszystkim uczestnikom tego spotkania. Wraz z noclegiem oferujemy też pełne wyżywienie wszystkich gości z niesamowitym menu, świetnymi i smacznymi potrawami.

Konferencje nad morzem

Widok zachodu, czy wschodu słońca jest zawsze niesamowity i wspaniały. Widok takiego zjawiska nad samym morzem jest nadzwyczaj ekscytujący. Zorganizuj profesjonalną konferencję nad morzem, a uczestnicy tego wydarzenia na pewno będą mieli długo w pamięci nie tylko samo spotkanie, ale i te niepowtarzalne chwile związane z odpoczynkiem, odprężeniem i rozrywką.

Nasz hotel nadmorski jest w pełni przystosowany do takich spotkań. Oprócz profesjonalnego wyposażenia wewnątrz budynku, nasze miejsce tuż nad morzem daje też możliwość wypoczynku, pięknych widoków i wchłaniania zdrowego, potrzebnego dla każdego organizmu - jodu, który dodaje sił i powoduje lepsze myślenie i lepszą koncentrację. To bardzo ważna, istotna rzecz, która pomaga uczestnikom w wielodniowych wykładach, szkoleniach i rozmowach.

Większość firm po udanych konferencjach w naszym hotelu wraca do nas co jakiś czas, rezerwując ponownie miejsce na konferencję.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA