Zamknij
REKLAMA

Yerba Mate Green - dlaczego jest najpopularniejsza?

09:52, 11.10.2019 | Artykuł sponsorowany

Popularność naparu yerba mate z ostrokrzewu paragwajskiego nieustannie rośnie, a rynek yerbowy zalewają zarówno nowe marki, jak i odświeżone klasyki (czyli np. w nowych opakowaniach). Tymczasem pewna yerba mate nie przestaje interesować fanów tego naparu… mowa o Mate Green! Niezależnie czy jesteś koneserem ostrokrzewu, czy chcesz zacząć jego picie – poznaj zalety tej jednej z najpopularniejszych w Polsce marek yerby.

Yerba Mate Green: jakość i natura na pierwszym miejscu!

W dzisiejszej, trudnej sytuacji środowiska naturalnego na całym globie, powinniśmy szukać produktów wspierających ekologiczne rozwiązania. Yerba Mate Green wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy w sercu mają dobro planety i własne zdrowie. Yerba ta pochodzi z plantacji w Południowej Brazylii, gdzie jest uprawiana bez użycia nawozów sztucznych, GMO, pestycydów, a cały proces uprawy wspiera lokalną społeczność i gospodarkę. Susz ostrokrzewu paragwajskiego od razu po suszeniu wędruje do Polski, ponieważ producent i importer dba o bezpośredni dostęp do upraw. Otrzymujemy w efekcie świeżą yerba mate, delikatną w smaku, zachowującą wszystko, co najcenniejsze w ostrokrzewie. Zew natury i brazylijskiego słońca przenika zielone listki. Sposób produkcji (brak dymu, suszenia ogniem itd.) nie tylko ogranicza zanieczyszczenia środowiskowe, ale też daje nam produkt w pełni zdrowy, dla każdego – niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych. I tu ważny punkt – jest to również yerba mate bez pyłu!

Rozmaity wybór smaków atutem Yerba Mate Green

Kolejnym atutem tej zielonej, subtelnej (czyli nie gorzkiej) yerby, jest cała paleta smakowa, jaką proponują producenci. Znajdziemy w niej aromatyczne zioła, soczyste kawałki suszonych owoców, gatunki rodzime i orientalne, mieszanki z naturalnymi aromatami, dodającymi Mate Green słodyczy, egzotyki, czy goryczki. Dla początkujących w piciu yerba mate, wybór delikatnej Mate Green będzie idealnym rozwiązaniem. Równocześnie dla zdrowia i balansu, też od dawna pijący mate, powinni co jakiś czas sięgać po Yerba Mate Green. Dostarcza ona największą ilość polifenoli ze wszystkich yerb na rynku! Zwane inaczej antyoksydantami, hamują procesy starzenia się komórek, odświeżają, orzeźwiają, pomagają pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich. Dzięki nim twoje ciało złapie głęboki oddech. Tak właśnie działa Mate Green, produkowana z miłością do natury, środowiska i zdrowia człowieka. Wszystkie rodzaje Yerba mate Green i nie tylko oferuje sklep internetowy https://www.yerbamarket.com, a tylko teraz w specjalnej promocji dla czytelników na hasło "e-chelmno" wpisane w uwagach do zamówienia, do każdego dołączony zostanie drobny upominek yerbowy. Zapraszamy serdecznie do wypróbowanie naparu yerba mate!

REKLAMA
(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone