Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:38, 23.01.2019
Według najnowszych danych coraz więcej seniorów decyduje się na dalszą aktywność zawodową. Zazwyczaj jest to praca w niepełnym wymiarze godzin, która, poza emeryturą, jest dodatkowym źródłem utrzymania. Wbrew pozorom starsze osoby mogą liczyć na wiele intratnych propozycji.
09:35, 23.01.2019
Polacy przykładają coraz większą wagę do swojego zdrowia i chętnie korzystają z prywatnych zabiegów o charakterze medycznym. Rośnie zapotrzebowanie nie tylko na lekarzy-specjalistów, ale także na masażystów, którzy pomagają pacjentom między innymi w ramach rehabilitacji.
09:32, 23.01.2019
Specjaliści związani z branżą IT nie mogą narzekać na brak atrakcyjnych propozycji pracy. Obecnie poszukiwane są przede wszystkim osoby zajmujące się tworzeniem stron internetowych. Specjalizując się wyłącznie w tym zakresie, można zapewnić sobie naprawdę satysfakcjonujące wynagrodzenie.
09:30, 23.01.2019
Coraz więcej Polaków decyduje się na pracę poza granicami kraju, a ich główną motywacją są względy finansowe. Obecnie zdobycie upragnionej posady w innym państwie nie jest trudnym zadaniem – wiele atrakcyjnych ofert można znaleźć w Internecie.
09:28, 23.01.2019
Usługi kurierskie już od wielu lat są w naszym kraju bardzo powszechne, co wiąże się między innymi z popularnością zakupów internetowych. Nie każdy jednak wie, na czym polegają codzienne obowiązki kuriera i od czego jest uzależniona wysokość wynagrodzenia.
09:13, 22.01.2019
Lampy LED zyskują coraz większą popularność jako główne oświetlenie zbiorników akwariowych. Jeszcze do niedawna stanowiły jedynie element dekoracyjny, a dziś wypierają z rynku tradycyjne świetlówki. Lampy LED mają wiele zalet, są nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne.
12:26, 15.01.2019
Zastanawiasz się, co warto wybrać - rolety czy zasłony? Wbrew pozorom, nie jest tak, że rolety lub zasłony są od siebie lepsze, czy gorsze. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Jedni bez wahania decydują się na praktyczne rolety, inni z ochotą wieszają ponadczasowe zasłony. Jeżeli jednak wciąż nie jesteś pewien, jak zaaranżować okna i nadal szukasz odpowiedzi na pytanie, co wybrać – rolety, czy zasłony, poznaj ich zalety i przekonaj się sam, jakie rozwiązanie w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej.
1
09:24, 27.12.2018
Ogród wypoczynkowy - to marzenie wielu z posiadaczy tej zielonej przestrzeni. Możliwość zrelaksowania się w przyjemnym otoczeniu, jednoczesna integracja z naturą, to doskonały sposób na relaks. Jednak stworzenie ogrodu wypoczynkowego nie jest takie proste, jak się wydaje. Zajrzyj na bloga, aby sprawdzić, jak to zrobić.
10:05, 24.12.2018
Pomimo tego, że PIT-36 jest jedną z najczęściej składanych deklaracji podatkowych, nadal pojawiają się błędy w drukach przygotowywanych przez podatników. Ponieważ z założenia najlepiej uczyć się na błędach innych, warto przeanalizować pięć najczęstszych błędów dla PIT-36.
16:02, 19.12.2018
Świąteczne wydatki dla polskiej rodziny są często dużym wyzwaniem finansowym. Trzeba kupić nie tylko prezenty dla najbliższych, ale również ozdoby świąteczne, jedzenie i zorganizować rodzinne spotkania. Niektóre osoby decydują się także spędzić święta za granicą. W wielu przypadkach okazuje się, że potrzebne jest wsparcie dużą pożyczką.
13:07, 18.12.2018
Miłośnicy treningów biegowych, a nawet spacerów, mają do wyboru dwie możliwości. Pierwsza, najtańsza i najpowszechniejsza, to ruch na świeżym powietrzu. Teoretycznie jest to forma najbardziej godna polecenia, ale pod warunkiem, że mamy w pobliżu miejsca zamieszkania gdzie biegać. Twardziele biegają po chodnikach ulicami dużych miast, ale czy na pewno intensywne wdychanie spalin to właśnie to, o co chodzi? Nie każdy ma w pobliżu park czy lasek, a bieganie powinno być nie tylko zdrowe i przyjemne, ale też bezpieczne. Dochodzi do tego problem z nawierzchnią: bieganie w terenie wiąże się z podwyższonym ryzykiem kontuzji, ponieważ podłoże nie jest równe i nawet na chodniku można sobie przy jakimś nieprecyzyjnie postawionym kroku napytać biedy. Twarde nawierzchnie asfaltowe i betonowe nie sprzyjają zresztą optymalnemu treningowi, a obuwie biegacza nie zawsze jest w stanie kompensować tę niedogodność.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
00:00, 30.10.2018
Z każdym rokiem w Polsce możemy obserwować wzrost liczby samochodów. Nic dziwnego, jest to przejaw rozwoju gospodarczego, a także tego, iż każdy z nas chce być w pewien sposób jak najbardziej niezależny. Dlatego często na jedną rodzinę przypada nie tylko jeden samochód, ale nawet kilka. Taka ilość samochodów pociąga za sobą również zwiększone zainteresowanie pomocą drogową.
11:21, 23.10.2018
Zawody, które łączą przyjemne z pożytecznym. Pasja, a w dodatku zarabianie pieniędzy – to marzenie wielu z nas. Niestety, nie każdy może sobie na takie coś pozwolić. Zawody dla osób związanych z kuchnią nie tylko zapewniają smaczne przyjemności, ale także zadowalające dochody. Jeżeli lubisz eksperymentować w kuchni, łączyć smaki, jeść, a co najważniejsze – przyrządzać posiłki, pomyśl o kulinarnej ścieżce zawodowej.
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone