Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 14.02.2020
W ostatnim dziesięcioleciu kwas hialuronowy zyskał na popularności jako najlepszy, łatwo dostępny środek w walce z mijającym czasem i widocznym starzeniem się skóry. Jest składnikiem wielu kosmetyków i preparatów leczniczych, w naszym artykule znajdziesz informacje o efektach stosowania kwasu hialuronowego.
00:00, 29.01.2020
Pracownik znajduje się w okresie wypowiedzenia. Zachorował w pierwszym miesiącu pracy, ale ze względu na brak dokumentów potwierdzających poprzednie okresy ubezpieczenia, choroba miała miejsce w okresie wyczekiwania, za który nie przysługuje pracownikowi wynagrodzenie chorobowe. Obecnie pracownik oświadczył, że bezpośrednio przed zatrudnieniem był zarejestrowany jako bezrobotny z prawem do zasiłku. Czy jeśli doniesie dokumenty potwierdzające ten fakt już po rozwiązaniu stosunku pracy, to czy należy wstecznie naliczyć wynagrodzenie chorobowe i jak wykazać to w raportach do ZUS?
00:00, 18.01.2020
Czy wiesz, że chociaż polskie społeczeństwo się wzbogaca, to zaciągamy coraz więcej zobowiązań finansowych? Okazuje się, że mamy coraz większe potrzeby, ale też coraz lepszą zdolność, by móc udzielone przez banki czy instytucje pozabankowe zobowiązania spłacać w uzgodnionym terminie. Co więcej, podmioty chętne udzielania kredytów czy pożyczek oferują nam coraz lepsze warunki spłaty.
15:30, 09.01.2020
Nadmorskie kurorty, hotele i ośrodki cieszą się dużą popularnością w naszym kraju. Wraz z rozwijającą się gospodarką powstają nowe atrakcyjne, profesjonalne miejsca do wypoczynku, ale też i do zjazdów firmowych, konferencji, różnych eventów. Jeżeli chcesz zorganizować profesjonalną konferencję nad morzem - wybierz nasz hotel, przystosowany do tego rodzaju wydarzeń.
00:00, 04.01.2020
O Pucharze Świata w skokach narciarskich możemy słyszeć już od sezonu 1979/80, w którym to odbył się pierwszy Konkurs. Laureatem tego widowiska był Austriak Huert Neuper, ale trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji zajął nie kto inny, jak Polak Stanisław Bobak. Jaka jest historia Pucharu Świata w Zakopanem? Jak Polacy na przestrzeni lat radzili sobie w tym sporcie? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
10:35, 19.12.2019
Wydatki świąteczne mogą nadszarpnąć każdy domowy budżet. Na szczęście z pomocą przychodzą świąteczne pożyczki. Sprawdziliśmy, które z nich można zaciągnąć szybko i całkowicie online, gdy chcemy pożyczyć większą kwotę na co najmniej kilka miesięcy. Znaleźliśmy również najtańsze oferty.
11:15, 09.12.2019
Spadek kojarzy się z czymś pozytywnym. Z poszerzeniem swojego majątku o to, co pozostawił po sobie zmarły. Niestety nie zawsze wiąże się to z samymi profitami. Nierzadko dochodzi do sytuacji, w której po zmarłym dziedziczymy długi. Kto dziedziczy długi po bracie i jak tego uniknąć?
09:36, 04.12.2019
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc niektórzy już szukają idealnych upominków. W końcu nie jest to proste zadanie, a wiele osób wręcz nienawidzi tej czynności. Samo obdarowywanie innych jest bardzo miłą czynnością i sprawia ogromną radość. Jednak znalezienie idealnego upominku może być prawdziwym koszmarem. Dlatego warto wcześniej zastanowić się, jaki podarunek sprawi radość Twojemu mężczyźnie, a dopiero później rozpocząć poszukiwanie!
2
07:50, 27.11.2019
Producenci materaców oferują dziś bardzo nowoczesne produkty, które gwarantują wygodę i komfort. Przykładem mogą być dostępne materace termoplastyczne, które wykorzystują unikalne działanie pianki Visco Memory, idealnie dopasowując się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Takie materace można kupić wygodnie online, wybierając ich poszczególne parametry. Gotowy produkt przywożony jest do domu i można z niego śmiało korzystać. Wielu producentów umożliwia też dokonanie zwrotu materaca termoplastycznego, jeśli nie spełnia on wszystkich oczekiwań. Dla kogo dedykowane są materace tego typu i jak dopasować ten idealny dla siebie?
10:01, 26.11.2019
Jeśli traktujesz swój biznes poważnie i masz zamiar rozpocząć w wyszukiwarce internetowej działania marketingowe, które przełożą się na konkretne wyniki sprzedaży i realne zyski, opracowanie dobrej strategii SEM będzie absolutnie niezbędne. Przemyślana strategia reklamowa przyniesie witrynie zdecydowanie lepsze rezultaty, niż przypadkowe działania promocyjne, nawet jeśli przeznaczysz na nie bardzo wysoki budżet. Bez dobrej strategii SEM ani rusz. Dlatego poznaj jej najistotniejsze elementy.
07:34, 26.11.2019
Dekoracji okiennych jest mnóstwo, od zasłon grubych i prostych po wzorzyste i jaskrawe, od białych firan po ozdobne obudowy okienne i rozety. Okna to ważne miejsce każdego domu i należy zadbać o to, by były one dobrą reprezentacją naszego stylu. Białe i zwiewne zasłony mogą nadać pomieszczeniu lekkości i przytulności, ciężkie i grube, ochronią przed słońcem. Jakie dekoracje wybrać do swojego wnętrza?
12:22, 01.11.2019
W dzisiejszych czasach dysponujemy wieloma narzędziami do sprzątania - jednym z dominujących jest odkurzacz. Podobnie jak inne sprzęty również odkurzacz można “podrasować”. W jaki sposób? Wpływ na funkcjonalność i parametry odkurzacza mają m.in. akcesoria. Które z nich warto kupić, aby sprzątało się lepiej? Zapraszamy do lektury!
14:12, 31.10.2019
To pytanie zadaje sobie wielu użytkowników usług kurierskich i pocztowych, szczególnie klienci branży e-commerce. Zamówiłeś przesyłkę w sklepie internetowym, dostałeś maila, że skompletowali i wysłali zamówienie i… No właśnie, czas dostawy do 48 godzin oznacza, że paczka może przyjść jutro, ale jak masz pecha i nadali wieczorem w czwartek, to poczekasz do przyszłego tygodnia. Że już nie wspomnę o poślizgach w okresie dużego ruchu (np. przed świętami). Tak się jednak składa, że udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie gdzie jest paczka, na którą czekam, jest bardzo proste. Każda szanująca się firma kurierska powinna oferować klientom dostęp do systemu lokalizacji paczki.
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone