Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 22.10.2021
Alergicy potrzebują niepowszednich warunków do codziennego, komfortowego funkcjonowania. Największe znaczenie ma to w przypadku osób, które nie tolerują kurzu i roztoczy. Potrzebują one wzmożonej czystości we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają. Dla hotelu lub pensjonatu, do którego melduje się alergik, może to być szczególnym wyzwaniem.
13:53, 20.10.2021
Antyperspiranty zdecydowanie należą do najpowszechniej stosowanych kosmetyków. Ochrona przed potem i przykrym zapachem jest bardzo istotna, szczególnie w upalne dni lub podczas wydarzeń, kiedy chcemy czuć się świeżo i uniknąć mokrych plam na ubraniach. Wiele osób zastanawia się jednak, czy w stosowaniu antyperspirantów nie przeszkadza dopiero co wykonana depilacja. Czy rzeczywiście w takich przypadkach lepiej unikać nakładania tych produktów, czy też można to obejść?
00:00, 15.10.2021
Nie ulega wątpliwości, że długotrwała eksploatacja maszyn rolniczych wymusza na ich operatorach cykliczną konserwację poszczególnych podzespołów, a w wielu przypadkach również wymianę. Te z kolei muszą pochodzić wyłącznie od sprawdzonych producentów w celu maksymalizacji wydajności wykonywanych prac, a także zachowania pełnego bezpieczeństwa. Gdzie wobec tego warto kupować części do kombajnów?
10:40, 12.10.2021
Nowoczesne technologie, które rewolucjonizują coraz więcej obszarów życia ludzkiego, zmieniają także procesy edukacyjne. Dynamiczny rozwój innowacyjnych metod, technik i narzędzi wprowadza dziedzinę edukacji na coraz bardziej zaawansowany poziom nauczania zdalnego. Niegdyś bariery odległości, które stanowiły poważne ograniczenie dla możliwości kształcenia, obecnie nie stanowią żadnych przeszkód. Wszystko za sprawą doskonale rozwiniętej sieci internetowej, która pozwala użytkownikom na szybki i prosty dostęp do interesujących ich zasobów naukowych. Wraz z rozwojem modułów e-learningowych, zaczęły powstawać nowoczesne platformy edukacyjne, które ponownie otworzyły nowe, ale przede wszystkim bardzo szerokie możliwości kształcenia. Na dzień dzisiejszy wystarczy połączenie z siecią, nawet w smartfonie, aby skorzystać ze zdalnych korepetycji bądź dostępu do interesujących użytkownika materiałów.
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.
09:30, 07.10.2021
Prace na wysokościach wymagają zachowania szczególnej uwagi oraz zagwarantowania pracownikom maksymalnego bezpieczeństwa. W przypadku takich zadań specjalnych warto wykorzystać możliwości, jakie oferują producenci specjalistycznego sprzętu budowlanego. Do tego typu urządzeń należą podnośniki teleskopowe. W jaki sposób działają i gdzie znajdują zastosowanie?
13:37, 06.10.2021
Wydawnictwo Zona Zero serdecznie zaprasza na stacjonarne spotkanie autorskie dra Jacka Bartosiaka poświęcone jego najnowszej książce "Wojna w kosmosie. Przewrót w geopolityce".
13:06, 06.10.2021
2 października to dzień rozpoczęcia długo wyczekiwanej 18. edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie można zobaczyć na YouTube, a wszystkie transmisje koncertów oglądać na żywo na kanale Instytutu Chopina.
10:47, 05.10.2021
„Ziemniaczki mogą zostać, ale mięsko ma zniknąć” – sztampowe polecenie każdej babci, a potem mamy do swojej pociechy należy do absolutnych kanonów wychowania. Wielu rodziców do dziś wypowiada te słowa, przy czym robi to gotując dzień w dzień praktycznie to samo – aż do znudzenia. Co więcej, z powodu pandemii robimy to w miejscu pracy, czyli w domu, z którego wiele z nas musi wykonywać swoje obowiązki do zakończenia tej trudnej sytuacji. A gdyby tak urozmaicić tę czynność naszym pracownikom w ramach integracji online? Czy warsztaty kulinarne za pośrednictwem Internetu i z kolegami i koleżankami z pracy to dobry pomysł? Jak zorganizować taki event?
11:48, 04.10.2021
Dość powszechne, choć co najmniej od kilku lat nieaktualne, jest przekonanie, że stworzenie strony www wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Oczywiście, kreowanie witryny od podstaw za pomocą html jest dość skomplikowane i czasochłonne, jednak wielu dostawców usług internetowych oferuje za niewielką opłatą naprawdę dobre narzędzia do tworzenia stron. Takie kreatory www pozwalają szybko zbudować własną witrynę, a niekiedy nawet sklep internetowy. Nie trzeba przy tym posiadać żadnej wiedzy na temat programowania czy nawet działania hostingu. Wystarczy nieco wolnego czasu i dobra wola.
14:34, 01.10.2021
Opakowania pełnią bardzo ważne funkcje. Chronią towar przed uszkodzeniami, zapewniają mu odpowiednie warunki przechowywania, a także pełnią funkcje informacyjne oraz marketingowe. Istnieje wiele ich rodzajów, a w poniższym artykule skupimy się na tych wykonanych z tkaniny. Sprawdź jakimi wadami i zaletami charakteryzuje się to rozwiązanie!
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
REKLAMA