Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
00:00, 30.10.2018
Z każdym rokiem w Polsce możemy obserwować wzrost liczby samochodów. Nic dziwnego, jest to przejaw rozwoju gospodarczego, a także tego, iż każdy z nas chce być w pewien sposób jak najbardziej niezależny. Dlatego często na jedną rodzinę przypada nie tylko jeden samochód, ale nawet kilka. Taka ilość samochodów pociąga za sobą również zwiększone zainteresowanie pomocą drogową.
11:21, 23.10.2018
Zawody, które łączą przyjemne z pożytecznym. Pasja, a w dodatku zarabianie pieniędzy – to marzenie wielu z nas. Niestety, nie każdy może sobie na takie coś pozwolić. Zawody dla osób związanych z kuchnią nie tylko zapewniają smaczne przyjemności, ale także zadowalające dochody. Jeżeli lubisz eksperymentować w kuchni, łączyć smaki, jeść, a co najważniejsze – przyrządzać posiłki, pomyśl o kulinarnej ścieżce zawodowej.
10:29, 23.10.2018
W życiu nigdy nie mamy pewności, że nie znajdziemy się w trudnej sytuacji, która będzie wymagała od nas szczególnego zmobilizowania sił, a może nawet pomocy ze strony innych. Takim wypadkiem losowym jest m. in. niepełnosprawność. Jedną z potrzeb, która jej towarzyszy jest rehabilitacja zawodowa. Powrót do pracy albo uzyskanie zatrudnienia przez osobę niepełnosprawną są jak najbardziej możliwe.
10:06, 23.10.2018
Artystą nikt od razu się nie rodzi. Do tego trzeba dojrzeć. Umiejętności artystyczne wymagają od nas wiele wysiłku i pracy. Nic nie przychodzi ot tak. Należy pamiętać o tym, że jeżeli chcemy realizować się artystycznie, wiązać swoją karierę zawodową właśnie z takim kierunkiem, to musimy mieć świadomość, że taka praca nie gwarantuje nam stałego zatrudnienia, a co za tym idzie – stabilnego wynagrodzenia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
13:04, 30.08.2018
Jak zaprojektować ogród? Jak zacząć urządzać swój zielony zakątek? Na co zwrócić uwagę? Jakie są najważniejsze zasady? Zdradzamy w artykule.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone