Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:43, 18.10.2019
Od pewnego już czasu dużą popularnością cieszą się bluzy damskie. Na sklepowych półkach wciąż ich przybywa, a rodzaje, fasony i dodatki, jakie na nich możemy zaobserwować są wprost niesamowite. Dlaczego bluzy stały się tak popularne i jaką bluzę najlepiej wybrać? Z czym nosić bluzę?
09:37, 18.10.2019
Wśród dostępnego w sklepie obuwia nie trudno zauważyć, jak różnorodna jest oferta. Producenci obuwia damskiego oferują nam tak szeroki wybór rodzajów, kształtów, kolorów czy nawet materiałów z których wykonano poszczególne modele, że nie łatwo jest wybrać idealne buty dla siebie. Które więc buty mogą być najbardziej praktyczne?
09:52, 11.10.2019
Popularność naparu yerba mate z ostrokrzewu paragwajskiego nieustannie rośnie, a rynek yerbowy zalewają zarówno nowe marki, jak i odświeżone klasyki (czyli np. w nowych opakowaniach). Tymczasem pewna yerba mate nie przestaje interesować fanów tego naparu… mowa o Mate Green! Niezależnie czy jesteś koneserem ostrokrzewu, czy chcesz zacząć jego picie – poznaj zalety tej jednej z najpopularniejszych w Polsce marek yerby.
08:16, 10.10.2019
Podatniczka rozpoczęła w 2019 r. swoją pierwszą w życiu działalność gospodarczą. Zgłosiła się do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego z kodem 05 10 00 z pominięciem ulg dla nowych firm ze względu na to, że wykonuje pracę dla swojego byłego pracodawcy, u którego była zatrudniona na umowę o pracę w ramach stażu specjalizacyjnego. Czy może teraz skorzystać z „ulgi na start” w sytuacji, kiedy nie wyraziła takiej chęci na samym początku rozpoczynania działalności? Co z prawem do preferencyjnego 2 letniego ZUS, jeżeli wykonywane usługi dla byłego pracodawcy pokrywają się z pracą wykonywaną u niego?
09:35, 09.10.2019
Kupienie prezentu dla wielu osób jest nie lada wyzwaniem. Jednak, jeśli w grę wchodzi jeszcze chęć obdarowania ukochanej osoby, to zadanie te staje się jeszcze trudniejsze. Dlatego tak często kupuje się bilety na różne wydarzenia kulturalne. Sprawdź, jaki bilet warto kupić.
08:00, 01.10.2019
Z roku na rok, internet, jako kanał sprzedaży, rośnie w siłę. Dynamikę rozwoju branży e-commerce potwierdzają dane z kolejnych lat – ciągłe wzrosty liczby kupujących. Najistotniejsze dla każdego właściciela e-sklepu jest sprowadzenie na niego ruchu. I oczywiście, w kontekście efektywności biznesowej, najlepiej by był to ruch organiczny.
18:00, 19.09.2019
Moda dziecięca rozwija się bardzo prężnie. Nawet najmłodsze dziecko może wyglądać stylowo i elegancko, jeśli perfekcyjnie zostaną dobrane poszczególne elementy do jego stroju. Liczy się każdy szczegół – przeszycia, rodzaj materiału, łączenie kolorów, fason – wszystko to składa się na spójną, niesztampową całość.
1
10:37, 11.09.2019
Nie od razu ze skromnego „pana na włościach” można stać się potężnym rolnikiem, którego plony zaopatrują wszystkie lokalne młyny i przetwórnie owoców i warzyw. Wymaga to czasu, cierpliwości i zapału do ciężkiej pracy, ale przede wszystkim – mnóstwa pieniędzy! Jak sprawić, aby z włożonych w ziemię banknotów wyrosły banknotowe drzewka? Sfinansować swoją działalność kredytem inwestycyjnym w swoje gospodarstwo!
00:00, 23.08.2019
System opieki społecznej w UK jest niezwykle hojny i wyjątkowo rozbudowany. Obejmuje szeroką grupę mieszkańców, również emigrantów z innych krajów. Liczba zasiłków oferowanych przez brytyjski rząd jest bardzo duża. Można ubiegać się o rozmaite formy finansowego wsparcia. Poniżej znajdziesz informacje na temat tych dostępnych niemal dla każdego Polaka pracującego w Wielkiej Brytanii i udzielanych na najwyższe kwoty.
10:50, 07.08.2019
Żółte tablice rejestracyjne, które wyróżniają klasyki na tle „zwykłych” samochodów, są obiektem pożądania wielu pasjonatów motoryzacji. Jesteś dumnym posiadaczem zabytkowego samochodu? Nie zapomnij ubezpieczyć swojego cacka.
14:28, 27.06.2019
Plotery laserowe CO2 to urządzenia, dla których zastosowanie znajdzie się w niemal każdym przedsiębiorstwie. Począwszy od agencji reklamowych, przez firmy zajmujące się poligrafią i drukiem aż po przedsiębiorstwa projektujące zaproszenia ślubne czy kartki okolicznościowe; wszędzie tam plotery laserowe CO2 to sprzęt przydatny a nawet niezbędny. Wycinanie elementów modeli, tworzenie architektonicznych makiet budynków, nadruki na koszulkach, grawerowanie albo wycinanie w drewnie – wszystkie te czynności można wykonać za pomocą plotera, co czyni go niezwykle wszechstronną maszyną. Jak jednak dobrać odpowiednie urządzenie do naszych potrzeb? Czym kierować się przy zakupie plotera laserowego?
11:17, 12.06.2019
W domowym warsztacie powinny znaleźć się nie tylko praktyczne akcesoria i podstawowe elektronarzędzia, ale również elementy odzieży ochronnej. Najczęściej wykorzystywanym elementem roboczej garderoby w warunkach domowych są rękawice. Jak wybrać najlepsze rękawiczki do zadań wykonywanych w ramach samodzielnego majsterkowania?
09:20, 07.06.2019
Niekiedy w pracy zdarzają się konflikty. To nieodłączny element życia każdego człowieka oraz pracownika. Jednak zawsze trzeba wiedzieć, jak rozwiązywać takie problemy. Dzięki wiedzy i umiejętnościom interpersonalnym można wiele osiągnąć – w tym dobrze żyć ze współpracownikami. Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach.
09:15, 07.06.2019
Coraz więcej Polaków decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Najczęściej główną motywacją jest gwarancja niezależności oraz możliwość uzyskania satysfakcjonujących zysków. Niestety, prowadzenie własnej firmy wiąże się z dużym ryzykiem.
09:12, 07.06.2019
O ile do napisania CV wykorzystać można jakiś szablon, to w przypadku listu motywacyjnego liczy się głównie kreatywność i umiejętność zaprezentowania swojej osoby. Dlatego też przy tworzeniu tego niezwykle ważnego dokumentu raczej odrzucić trzeba wszelkie wzory i gotowce. Lepiej zastanowić się nad tym, jak stworzyć list, który zapadnie w pamięć i przekaże wszystko, co istotne przyszłym pracodawcom. Co zatem powinno się w nim znaleźć?
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone