Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:29, 19.02.2021
Problemy z koncentracją, bóle głowy, bezsenność, niepokój – kiedy czujemy się źle, po pomoc zwykle ruszamy do lekarza lub apteki. Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo niekorzystne działanie na nasz organizm, mają wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne, które posiadamy w swoich domach: telefony, komputery, telewizory, sprzęt AGD, a nawet kable elektryczne. W tworzonym przez nie „smogu elektromagnetycznym” należy upatrywać źródła większości dolegliwości. Dlatego stworzono odpromienniki elektromagnetyczne – ekrany, które skutecznie chronić mają przed szkodliwym promieniowaniem.
00:00, 18.02.2021
Żurawina jest popularnym w Polsce owocem. Znana jest już od wieków i przez długi czas nazywana cytryną dla ubogich. Z owoców żurawiny wytwarza się soki, syropy, konfitury. Dodaje się je też do ciast i ciastek. Rzadziej żurawinę spożywa się w naturalnej, świeżej postaci, a wynika to z tego, że pochwalić może się ona niezwykle kwaśnym smakiem. Owoc ten swoje zastosowanie znajduje nie tylko w kuchni, ale i w domowych apteczkach. Przez nasze babcie żurawina wykorzystywana była jako lek na przeziębienie i grypę, a także środek zwalczający infekcje dróg moczowych. Jaki dziś status ma żurawina?
09:57, 15.02.2021
Chyba każdy z nas doskonale wie o tym, że okna, drzwi wejściowe, brama i rolety to bardzo ważny element fasady typowego domu jedno-rodzinnego, czyli te konkretne detale budynku muszą współgrać z kolorem jego elewacji, choć wiele znaczy też trwałość okien i drzwi, czyli to by zachowały one urodę na lata i by we wzorowy sposób chroniły przed zimnem. Taką wzorową ochronę zazwyczaj zapewniają okna wykonane z tworzywa, które na dokładkę maja trzy szyby. Rzecz jasna dodatkowo budynek musi być ocieplonym, bo same okno to nie to samo co ocieplenie, choć za znacznie lepsze uznaje się dobrze wykonane okna z drewna, bo są one ładniejszymi od plastikowych i wystarczy je raz na jakiś czas odmalować, po to by zachowały swoją urodę.
10:25, 10.02.2021
Reklama jest niezbędnym elementem jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność i przychody swojej firmy. Istnieje wiele możliwości promowania przedsiębiorstwa, a najskuteczniejszym kanałem komunikacji jest Internet. Firma, która chce konkurować z przedsiębiorcami w branży musi posiadać profesjonalną stronę internetową. Jest to niezwykle istotne, dlatego, że witryna stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Nie bez powodu korporacje wydają znaczne sumy pieniędzy na loga i strony. Najlepiej jest poprosić o pomoc programistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych stron www. Muszą to być osoby znające najnowsze trendy i stosujące zasady modnego obecnie flat designu. Drugim istotnym elementem w promocji firmy są konta na portalach społecznościowych. Standardem stało się posiadanie fan page’a na Facebooku i Instagramie. Takie konto jest szansą na kontakt z potencjalnymi odbiorcami oferty oraz prezentacją codziennej pracy przedsiębiorstwa. Internetowe narzędzia promocyjne nie są jednak jedynym sposobem na rozpowszechnianie wizerunku firmy. Warto pamiętać także o tradycyjnych gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki firmowe, torby bawełniane na zakupy bluzy czy czapki.
10:42, 05.02.2021
Trudno jest mówić o jednym, najlepszym kredycie mieszkaniowym, ponieważ takie zobowiązania są najczęściej dopasowywane wedle indywidualnych preferencji, potrzeb, ale i możliwości spłaty potencjalnego kredytobiorcy.
10:03, 05.02.2021
Diety bez nabiału to typowe diety eliminacyjne. Ich rolą jest leczenie objawów alergii i nietolerancji pokarmowych – skazy białkowej, uczulenia na białka i cukier mleczny czy jaja. Odstawienie nabiału już w krótkim czasie może dać zaskakujące efekty w postaci poprawy samopoczucia, ustąpienia dolegliwości, a dla osób pragnących schudnąć - także szybkiej utraty wagi.
09:23, 05.02.2021
Ponad połowa (54 proc.) klientów z branży transportowej obawia się, że wprowadzany od sierpnia ub.r. unijny Pakiet Mobilności spowoduje obniżenie konkurencyjności polskich firm na rynku przewozów międzynarodowych – wynika z badania przeprowadzonego przez PKO Leasing. Raport z badań został ogłoszony na początku lutego 2021 r.
15:20, 04.02.2021
Firma to biznes, a ten powinien przynosić określone dochody. Przedsiębiorcy dwoją się i troją, aby pozyskać szersze grono klientów. Kuszą promocjami, inwestują w marketing oraz szukają ekspertów, którzy dostarczą firmie kompetencyjnego powiewu świeżości.
13:57, 04.02.2021
Polski startup Telemedico, który rozwija platformę telemedyczną już w 14 krajach świata, pozyskał 25 mln złotych (5,5 mln euro) na dalszą jej rozbudowę w Europie i Ameryce Łacińskiej. Kwota ta została przyznana firmie w rundzie inwestycyjnej, której przewodziły fundusze PKO VC oraz UNIQA Ventures.
13:43, 04.02.2021
W 2020 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) znacząco wzrosły zarówno wartość obrotów, jak i udział inwestorów indywidualnych w obrotach;
12:50, 04.02.2021
Największy polski ubezpieczyciel PZU objął patronatem Igę Świątek – pierwszą Polkę w historii, która wygrała wielkoszlemowy turniej French Open. PZU będzie towarzyszyć Idze w drodze na jej tenisowy szczyt przez najbliższe trzy lata.
10:05, 04.02.2021
Nie ma co się oszukiwać, myjki ciśnieniowe to sprzęt, który w wielu sytuacjach jest dla nas wielkim udogodnieniem. Spora część osób uważa jednak, że serwis takich urządzeń w przypadku, gdy poprawnie funkcjonują, jest zupełnie zbędny. Rzeczywistość jest odmienna, a myjki ciśnieniowe należy co jakiś czas poddać dokładnemu sprawdzeniu. Dlaczego jest to tak ważne?
00:00, 03.02.2021
Jednym z pierwszych kroków, jakie należy wykonać przed kupnem mieszkania, jest sprawdzenie dewelopera i znalezienie takiego, ktory będzie wiarygodny. W natłoku ofert, a niekiedy także głośnych promocji, łatwo możemy się nie tylko pogubić, ale również podjąć niewłaściwą decyzję. Mieszkanie od dewelopera to wydatek bardzo dużej kwoty pieniędzy, dlatego powinno ono gwarantować 100% pewności jego zakupu.
15:32, 27.01.2021
Jak powszechnie wiadomo, rodzice są w stanie zrobić wszystko, by zapewnić swojemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju. Branża meblarska specjalizująca się w rozwiązaniach dla dzieci znacznie się rozwinęła i zaczęła wprowadzać coraz bardziej innowacyjne produkty. Nikogo więc nie powinno dziwić, że nawet produkt tak podstawowy jak łóżeczko dla dziecka przeszedł niemałą transformację. Jakie ciekawe funkcje dodatkowe łóżeczka można znaleźć na rynku? Czy warto postawić na nieoczywiste rozwiązania? Sprawdźmy.
09:39, 27.01.2021
Polacy pokochali płacenie smartfonem. Na koniec września 2020 r., czyli niecałe 4 lata po wejściu tej technologii do Polski, klienci banków w naszym kraju mieli już 4,386 mln aktywnych kart w systemach płatności mobilnych.
REKLAMA