Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:16, 11.05.2022
Już w najbliższą sobotę 14 maja 2022 roku po raz kolejny będziemy obchodzić Europejski Dzień Profilaktyki Udarowej. Z tej okazji Stowarzyszenie Udarowcy – Liczy się wsparcie! zaprasza na rekreacyjny przejazd rowerowy, który rozpocznie się o godz. 11:00 na Placu Wolności w Bydgoszczy.
12:43, 10.05.2022
11 maja startuje bezpłatny projekt szkoleniowo-rozwojowy, przygotowany przez kobiety i dla kobiet. Na uczestniczki czekają warsztaty, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu o wartości do 50 tys. euro. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę.
12:11, 10.05.2022
Trwa nabór wniosków do IV edycji programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Spółka przekaże ponad 4,5 mln zł na realizację ważnych społecznie projektów. O granty mogą ubiegać się samorządy, ich jednostki budżetowe oraz organizacje pozarządowe działające w wybranych gminach. Wnioski można zgłaszać już od 9 maja, a do 20 maja będzie działała specjalna infolinia, której pracownicy pomogą w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
09:36, 09.05.2022
PGE Polska Grupa Energetyczna od wielu lat wspiera ochronę ptaków w Polsce. Szczególną troską otacza bociana białego. Od ponad 30 lat buduje dla niego specjalne platformy ponad słupami energetycznymi. Konstrukcje te zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi bocianów z liniami energetycznymi, co znacząco redukuje niebezpieczeństwo porażenia prądem.
12:21, 06.05.2022
Województwo Wielkopolskie jako jeden z pierwszych regionów w Polsce rozpoczął proces budowy gospodarki wodorowej, dostrzegając tym samym szansę i korzyści, jakie niesie ze sobą rozwój technologii wodorowych. Już od 2018 r. Samorząd Województwa Wielkopolskiego nawiązuje w tej sprawie kontakty w kraju i za granicą, prowadzi edukację o technologiach wodorowych, wspiera i promuje wielkopolskie podmioty gospodarcze.
REKLAMA
00:00, 02.05.2022
Liczne turbulencje związane z inflacją oraz wysokość rat kredytowych stały się przedmiotem rządowych dyskusji. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział szeroki plan wsparcia kredytobiorców w obecnej trudnej sytuacji, którzy zmagają z szalejącymi podwyżkami. To co warto zauważyć, to rzekome usunięcie wskaźnika WIBOR oraz wakacje kredytowe. Zdaniem szefa resortu rozwoju likwidacja wskaźnika WIBOR ma przynieść odczuwalne obniżenie oprocentowania. Jak może to wyglądać naprawdę?
00:00, 30.04.2022
Projektowanie z wykorzystaniem dużej liczby roślin we wnętrzach staje się coraz bardziej modne. Biophilic design dotyka więc nie tylko przestrzeni domowych, ale także biur, firm, czy lokali gastronomicznych. Chcemy, aby rośliny otaczały nas, gdzie się tylko da. Łącząc to z komfortem i maksymalnym wykorzystaniem strefy użytkowej, kwiaty umieszczamy często w formie zielonych ścian. Co musisz o nich wiedzieć, zanim staną się wyśmienitą dekoracją w Twojej restauracji?
08:53, 29.04.2022
W tym artykule omówiono korzyści płynące z picia wody z butelki przez dzieci oraz to, w jaki sposób może ona być źródłem kreatywności i zdrowych nawyków.
08:50, 29.04.2022
Na wielu forach czy blogach internetowych związanych z higieną snu i aranżacją sypialni użytkownicy często pytają się o to jak najlepiej prać materac i jakiej chemii do tego używać. Nie trudno się domyślić, że ile opinii, tyle sposobów, nie mniej jednak jak się okazuje, najlepiej jest zapobiegać zabrudzeniom. Materac jest zazwyczaj inwestycją na lata i z tego właśnie powodu powinniśmy najbardziej jak to tylko możliwe unikać przemoknięcia jego materiału. Dodatkowo trzeba wiedzieć o tym, że chemia o dużej sile po zastosowaniu na materac może być groźna dla naszego zdrowia. Raczej nie powinno się tego praktykować. Jak zatem możemy ochronić nasz materac przed zarazkami i brudem? Pomocne okazują się nieprzemakalne ochraniacze na materac.
00:00, 29.04.2022
Na całym świecie nadchodząca gala UFC Fight Night zapowiadana jest jako pojedynek Roba Fonta z Marlonem Verą, ale dla kibiców z Polski najważniejsze będzie starcie Krzysztofa Jotko z Geraldem Meerschaertem. Co można typować w ufc zakładach bukmacherskich od Superbet?
REKLAMA
11:52, 28.04.2022
Materiały używane do zdobienia to: papier, tkaniny, wstążki, farby, koraliki, brokat itp. Istnieją również materiały sztuczne, takie jak plastik i metal. Dekorowanie to zabawny i kreatywny proces. Ale może też być dość drogi. Aby zaoszczędzić pieniądze, ludzie mogą tworzyć własne dekoracje zamiast kupować je w sklepach.
09:09, 27.04.2022
W dorosłym życiu, kiedy nie opiekują się już nami rodzice, sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje zdrowie. Dlatego też nawet jeśli jako dzieci nie przepadaliśmy za wizytami u stomatologa, dzisiaj musimy sami wybrać dla siebie lekarza i dbać o regularność zasiadania w fotelu dentystycznym. Dla siebie i swojej rodziny chcemy oczywiście jak najwyższej jakości usług, zatem decydując się na dentystę prywatnie będziemy z pewnością chcieli trafić do profesjonalnej kliniki stomatologicznej. Na co zwrócić uwagę, kiedy poszukujemy takiego miejsca w swojej miejscowości lub w okolicach?
08:19, 22.04.2022
Szukasz dobrego pomysłu na prezent na 18. urodziny? Wspólnie ze znajomymi chcecie kupić coś oryginalnego, a jednocześnie niezbyt drogiego? Wydaje Wam się, że wszystko już było i trudno o jakąkolwiek ciekawszą niespodziankę? Na szczęście wystarczy trochę kreatywności, by stworzyć naprawdę ciekawy upominek!
09:31, 20.04.2022
Aby być jak najbardziej wydajnym w pracy, należy pamiętać o kilku kwestiach. Jest to przede wszystkim pełne skupienie i wyłączenie wszelkich rozpraszaczy. Poza tym ważne jest to, aby robić okresowe przerwy, dobrze się nawadniać i zadbać o zdrowe i zbilansowane posiłki. Coraz większą rolę pełni jednak to, czym się otaczamy. Funkcjonalne meble pomagają nam lepiej się zorganizować i należycie wypełniać obowiązki. Czy słyszałeś już o ergonomicznych meblach do biura? Jeżeli nie, to koniecznie zapoznaj się z korzyściami, które dają w każdej w firmie. 
00:00, 20.04.2022
Robert Lewandowski ma podpisany kontrakt z Bayernem Monachium, który wiąże go z tym klubem do 2023 roku. Reprezentant Polski już za pół roku będzie mógł po raz kolejny negocjować wolny transfer do innego zespołu. W związku z tym jeszcze przed rozpoczęciem letniego okienka transferowego zaczęły pojawiać się newsy dotyczące jego możliwej zmiany klubu. Na ten moment najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest Barcelona. Czy takie wydarzenie można obstawiać u bukmachera?
REKLAMA
REKLAMA