Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 14.05.2021
W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszy się, że "Czas to pieniądz". Ten zwrot nie tylko sprawdza się w życiu prywatnym, ale także tym zawodowym. Rejestrowanie czasu pracy online spotyka się z coraz to większą popularnością. Wiele firm korzysta z tego rozwiązania. Narzędzia pozwalają zorganizować grafiki czasu pracy dla różnych przedsiębiorstw, firm, co jest niezwykle istotne, szczególnie podczas pracy zdalnej.
11:18, 11.05.2021
Mikro, małe i średnie firmy otrzymają nowe ułatwienie w dostępie do finansowania. Gwarancje BGK dla leasingu wykorzystują środki Paneuropejskiego Funduszu Gwarancyjnego. Pomogą wygenerować akcję leasingową o wartości 5,6 mld zł i wesprą przedsiębiorców oraz polską gospodarkę w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Nowe gwarancje BGK zabezpieczą do 80 proc. kwoty leasingu lub pożyczki leasingowej bez odsetek oraz kosztów związanych z ich udzieleniem.
11:02, 11.05.2021
W środę, 12 maja o godz. 10 zapraszamy na webcast pt. „Grupa Bosch w Polsce - wyniki w trudnym roku pandemii i strategia rozwoju”.
10:28, 10.05.2021
Rozpoczęła się współpraca między SKOK im. Chmielewskiego z Lublina a SICREDI Centro Sul z Parany. W spotkaniu Kasy Krajowej, SICREDI, SKOK im. Chmielewskiego oraz SICREDI Centro Sul, wziął udział m.in. ambasador RP w Brazylii Jakub Skiba.
09:58, 10.05.2021
W 2020 roku Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego obniżyła o 32 proc. emisję dwutlenku generowaną przez jej działalność operacyjną. Jednocześnie wdrożyła Politykę Odnawialnych Źródeł Energii, w ramach której finansowane są m.in. projekty farm fotowoltaicznych oraz wiatraków oraz zaostrzyła kryteria finansowania dla wysokoemisyjnych sektorów gospodarki.
09:49, 10.05.2021
Od marca we wszystkich sklepach PSH Lewiatan trwa największa w historii sieci akcja konsumencka, w której do zdobycia są wyjątkowe maskotki „Lewiatanki”. Na początku maja w ramach akcji pojawi się kilka nowości – produkty marki własnej w okazjonalnej lewiatankowej szacie graficznej oraz puzzle Trefl i kolorowanki dla najmłodszych, których pełnię możliwości będzie można odkryć dzięki nowej wersji aplikacji mobilnej „Lewiatanki” wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistość. Dodatkowo 8 maja został ogłoszony w całej sieci „Dniem Lewiatanków” – tylko tego dnia jeden znaczek będzie można zdobyć za zakupy już za 15 zł! Sieć jako pierwsza w Polsce na tak szeroką skalę wykorzystała rozszerzoną rzeczywistość w akcji skierowanej do konsumentów.
09:46, 10.05.2021
Współczesne firmy muszą nieustannie dostosowywać się do biznesowych realiów i reagować na zmieniające się potrzeby klientów. Zdobycie przewagi konkurencyjnej często jest uzależnione od dostępu do ekspertów z zakresu IT. Z pomocą w ich pozyskaniu przychodzi doradztwo biznesowe.
14:53, 04.05.2021
Nadzienie jest tym, co sprawia, że obok niektórych słodyczy nie da się przejść obojętnie. Rozpływające się w ustach pączki z marmoladą, chrupiące rurki z kremowym nadzieniem – pyszne łakocie są dostępne w takiej formie, ponieważ do ich produkcji stosuje się nadziewarki cukiernicze. Jak urządzenia nadziewające wpływają na jakość produktów? I jak wybrać najlepszy sprzęt do swojej firmy?
08:48, 30.04.2021
Solidne rusztowanie to niezbędne wyposażenie każdej firmy, której działalność związana jest z pracą na wysokości. Jego zadaniem jest nie tylko ułatwianie codziennych obowiązków, ale również zagwarantowanie maksimum bezpieczeństwa pracownikom. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup konkretnego rozwiązania, warto zapoznać się ze specyfiką rusztowań oferowanych obecnie przez godnych zaufania producentów.
00:00, 30.04.2021
Sklepy internetowe tryumfują nieprzerwanie od wielu lat. Oferują nie tylko szeroki asortyment różnorakich produktów, ale także nieskomplikowane systemy płatności. To, co odróżnia serwisy sprzedażowe online od sklepów stacjonarnych, to wygoda dokonywania zakupów, jak i samego opłacania zamówień. Jak działają i dlaczego warto wybrać płatności jednym kliknięciem?
00:00, 30.04.2021
Wizytówka nierzadko jest pierwszym akcesorium, z jakim może mieć do czynienia nasz nowo poznany rozmówca. Dlatego, kiedy po licznych spotkaniach, na przykład na targach lub wydarzeniach branżowych rzuci okiem na gąszcz otrzymanych wizytówek, to właśnie ta jedyna – nasza – powinna automatycznie skojarzyć się z osobą, która ją podarowała. Innymi słowy, wizytówka musi być przede wszystkim skuteczna. Jak rozumieć pojęcie „skuteczna wizytówka” i jak sprawić, aby taką była?
13:32, 29.04.2021
Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny. Dobrze dobrany zapewnia nie tylko komfortowy sen, ale przede wszystkim optymalna podparcie dla kręgosłupa. Na rynku możemy dostać naprawdę szeroki wybór tych produktów. Który producent materacy jest najlepszy? Trudno odpowiedzieć na to pytana, ponieważ oczekiwania klientów są naprawdę zróżnicowane. Na zeusmeble.pl znajdziesz tanie materace, które cieszą się dużą popularnością. Dostępny asortyment jest naprawdę szeroki, dzięki czemu każdy bez trudu znajdziesz wariant idealny dla siebie. Dodatkowo producent materacy, podzielił dostępny asortyment na kategorie, co zdecydowanie ułatwia zakup. Chcesz wiedzieć, czym różnią się poszczególne rodzaje materacy? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapraszamy do lektury.
00:00, 29.04.2021
Liczba osób korzystających z cateringu dietetycznego w Gdańsku wciąż rośnie. Co stoi za ogromną popularnością powyższej usługi? Oraz jak wybrać najlepszą ofertę spośród szerokiego wachlarza dostępnych opcji? Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych firm oferujących catering dietetyczny w Gdańsku. Zapoznaj się z opracowanym rankingiem i wybierz propozycję szytą na miarę Twoich potrzeb.
10:53, 28.04.2021
Przy biurkach i przed komputerem spędzamy coraz więcej czasu. Właściwie, można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że w trakcie całej ewolucji człowiek nie spędzał tyle czasu w pozycji siedzącej, co dziś. Nasze kręgosłupy nie są do tego przystosowane, stąd coraz dłuższy czas pracy przed komputerem jest równoznaczny z większą częstotliwością występowania schorzeń.
00:00, 26.04.2021
Wiele słyszy się teraz o występowaniu chorób współistniejących. Dla szerokiego grona osób to nowy termin, który wiąże się wyłącznie z obecną sytuacją epidemiologiczną. Jednak problem wielochorobowości towarzyszy od dawna wielu pacjentom. Taka sytuacja to duże wyzwanie nie tylko dla ich organizmu, ale także dla systemu ochrony zdrowia. Dowiedz się, czym są choroby współistniejące.
REKLAMA