Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:53, 27.03.2020
Niespodziewane wydatki oraz brak oszczędności powodują, że czasami pilnie potrzebujemy gotówki. Niestety, czasem prowadzi to do pochopnego zaciągnięcia pożyczki. Po podpisaniu umowy możemy się zorientować, że wybrana przez nas na szybko oferta jest po prostu droga. Czy w takiej sytuacji możemy zrezygnować z niekorzystnej pożyczki? Ile mamy na to czasu?
15:25, 26.03.2020
Zawód opiekuna osoby starszej niesie za sobą wiele plusów i minusów, o których warto wiedzieć, przez podjęciem decyzji o wyjeździe. Odpowiednie przygotowanie się do pełnienia obowiązków może znacząco poprawić komfort psychiczny opiekunów już na miejscu. Na co należy się przygotować?
13:45, 22.03.2020
Kołdrę kupuje się co kilka lat chyba, że wcześniej ulegnie ona poważnemu uszkodzeniu i domownicy będą musieli udać się do sklepu po nowy towar. Bardzo ważnym elementem sypialnianym jest kołdra letnia, ponieważ latem nie chce się doprowadzić do sytuacji, w której w łóżku będzie po prostu za gorąco, co nie sprzyja komfortowemu snu. Warto zadbać o dobranie kołdry o odpowiednich parametrach technicznych. W okresie letnim od kołdry oczekuje się przede wszystkim tego, iż zapewni zainteresowanym idealną cyrkulację powietrza. Tym samym domownicy nie obudzą się rano spoceni, co na pewno nie wprawiłoby nikogo w dobry humor. Dobrym rozwiązaniem będzie uniwersalna kołdra puchowa. Jest to niezwykle funkcjonalny produkt, odpowiadający za odprowadzenie nadmiaru wilgoci na zewnątrz. Tym samym sen nie będzie niczym zaburzony, dlatego inwestowanie w tego typu kołdrę ma sens zarówno w przypadku osób dorosłych, młodzieży, jak i dzieci.
08:33, 18.03.2020
Szukasz skutecznego sposobu na promocję swojej firmy? Obawiasz się, że kolejny firmowy brelok zostanie rzucony w kąt, a długopis po wypisaniu się wyląduje w koszu? Nie wiesz jak trafić w gust swoich odbiorców? Wybierz klasykę! Praktyczna i uniwersalna smycz reklamowa to zawsze strzał w dziesiątkę! Przydatny gadżet, który spodoba się nawet najbardziej wymagającemu klientowi! Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się jak wiele możliwość kryje w sobie ta niepozorna „tasiemka”.
00:00, 24.02.2020
Prawie połowa Polaków deklaruje, że woli naprawiać posiadane przedmioty oraz urządzenia, zamiast od razu kupować nowe - podaje Fixly.pl i zachęca do tego w kampanii ?Nie kupuj - naprawiaj?.
00:00, 14.02.2020
W ostatnim dziesięcioleciu kwas hialuronowy zyskał na popularności jako najlepszy, łatwo dostępny środek w walce z mijającym czasem i widocznym starzeniem się skóry. Jest składnikiem wielu kosmetyków i preparatów leczniczych, w naszym artykule znajdziesz informacje o efektach stosowania kwasu hialuronowego.
00:00, 29.01.2020
Pracownik znajduje się w okresie wypowiedzenia. Zachorował w pierwszym miesiącu pracy, ale ze względu na brak dokumentów potwierdzających poprzednie okresy ubezpieczenia, choroba miała miejsce w okresie wyczekiwania, za który nie przysługuje pracownikowi wynagrodzenie chorobowe. Obecnie pracownik oświadczył, że bezpośrednio przed zatrudnieniem był zarejestrowany jako bezrobotny z prawem do zasiłku. Czy jeśli doniesie dokumenty potwierdzające ten fakt już po rozwiązaniu stosunku pracy, to czy należy wstecznie naliczyć wynagrodzenie chorobowe i jak wykazać to w raportach do ZUS?
00:00, 18.01.2020
Czy wiesz, że chociaż polskie społeczeństwo się wzbogaca, to zaciągamy coraz więcej zobowiązań finansowych? Okazuje się, że mamy coraz większe potrzeby, ale też coraz lepszą zdolność, by móc udzielone przez banki czy instytucje pozabankowe zobowiązania spłacać w uzgodnionym terminie. Co więcej, podmioty chętne udzielania kredytów czy pożyczek oferują nam coraz lepsze warunki spłaty.
15:30, 09.01.2020
Nadmorskie kurorty, hotele i ośrodki cieszą się dużą popularnością w naszym kraju. Wraz z rozwijającą się gospodarką powstają nowe atrakcyjne, profesjonalne miejsca do wypoczynku, ale też i do zjazdów firmowych, konferencji, różnych eventów. Jeżeli chcesz zorganizować profesjonalną konferencję nad morzem - wybierz nasz hotel, przystosowany do tego rodzaju wydarzeń.
00:00, 04.01.2020
O Pucharze Świata w skokach narciarskich możemy słyszeć już od sezonu 1979/80, w którym to odbył się pierwszy Konkurs. Laureatem tego widowiska był Austriak Huert Neuper, ale trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji zajął nie kto inny, jak Polak Stanisław Bobak. Jaka jest historia Pucharu Świata w Zakopanem? Jak Polacy na przestrzeni lat radzili sobie w tym sporcie? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
10:35, 19.12.2019
Wydatki świąteczne mogą nadszarpnąć każdy domowy budżet. Na szczęście z pomocą przychodzą świąteczne pożyczki. Sprawdziliśmy, które z nich można zaciągnąć szybko i całkowicie online, gdy chcemy pożyczyć większą kwotę na co najmniej kilka miesięcy. Znaleźliśmy również najtańsze oferty.
11:15, 09.12.2019
Spadek kojarzy się z czymś pozytywnym. Z poszerzeniem swojego majątku o to, co pozostawił po sobie zmarły. Niestety nie zawsze wiąże się to z samymi profitami. Nierzadko dochodzi do sytuacji, w której po zmarłym dziedziczymy długi. Kto dziedziczy długi po bracie i jak tego uniknąć?
09:36, 04.12.2019
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc niektórzy już szukają idealnych upominków. W końcu nie jest to proste zadanie, a wiele osób wręcz nienawidzi tej czynności. Samo obdarowywanie innych jest bardzo miłą czynnością i sprawia ogromną radość. Jednak znalezienie idealnego upominku może być prawdziwym koszmarem. Dlatego warto wcześniej zastanowić się, jaki podarunek sprawi radość Twojemu mężczyźnie, a dopiero później rozpocząć poszukiwanie!
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone