Zamknij
REKLAMA

Jak zmienić image twojego samochodu? Sprawdź ofertę firm, które zajmują się oklejaniem samochodów

09:34, 22.07.2022 | materiał partnera

Jeśli szukasz idealnego sposobu na promocję twojej firmy, warto zapoznać się z ofertą firm, które oferują oklejanie samochodów folią. Dzięki temu, tam gdzie będzie twój samochód, tam też będzie twoja reklama. Przeczytaj więcej na temat tego rozwiązania w tym artykule.  

Jak odbywa się proces oklejania samochodów? 

Jeśli jesteś zainteresowany jak działa oklejanie samochodów Warszawa warto wiedzieć, że ten proces składa się z trzech etapów.  

Pierwszym z nich jest dobór grafiki. Jeśli twoja firma posiada logo, które jest już rozpoznawalne warto je umieścić w grafice, która pojawi się na twoim pojeździe. Projekt graficzny powinien składać się z żywych kolorów, które przyciągną wzrok każdego przechodnia, a także twoich potencjalnych kontrahentów. 

Drugim ważnym krokiem jest dobór foli, na której będzie wydrukowana twoja reklama. Jeśli chcesz okleić swój samochód, aby zareklamować jakieś jednorazowe wydarzenie lub produkt warto wybrać tańszą folię o żywotności do dwóch lat. Jeśli jednak reklama na samochodzie ma ci służyć przez dłuższy czas, wybierz folię o żywotności nawet do dziesięciu lat.  

Ostatnim, trzecim krokiem jest montaż folii na auto. Czas, który jest potrzebny, aby okleić samochód zależy od jego kształtu, ilości płaskich powierzchni, które można szybko okleić, a także od powierzchni nierównych, które sprawiają, że nałożenie folii robi się bardzo skomplikowane i czasochłonne.  

Dlaczego warto wybrać oklejanie samochodów? 

Jeśli wciąż wahasz się, czy oklejanie samochodu jest dobrym rozwiązaniem dla ciebie, warto przeczytać o trzech zaletach tego rozwiązania.  

Po pierwsze, samochód, który będzie oklejony logiem twojej firmy będzie ją promował tam gdzie będzie się poruszał i parkował. To rozwiązanie to ruchoma reklama, która może przyciągnąć klientów, którzy nie zwrócą uwagi na billboard, ale na samochód oklejony folią z żywymi, ładnymi kolorami już tak. 

Po drugie, oklejenie samochodu może być tańszą alternatywą lakierowania pojazdu. Dzięki folii można zmienić kolor pojazdu w kilka godzin bez pomocy lakiernika. Folia, która jest używana do oklejania samochodów chroni lakier przed czynnikami atmosferycznymi oraz korozją.   

Ostatnią zaletą jest czynnik ekonomiczny. Profesjonalne oklejanie samochodów nie kosztuje fortuny. Jeśli chcesz okleić ¼ samochodu to taka usługa wyniesie około 600zł. Natomiast koszt oklejenia całego samochodu wynosi około 3000zł w zależności od rodzaju folii.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%