Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 05.08.2022
Wybór podłogi jest niezwykle istotnym krokiem w procesie urządzania mieszkania. Powierzchnia ta będzie w końcu stale podlegać eksploatacji – by wytrzymała lata, musi być trwała i odporna na najróżniejsze rodzaje uszkodzeń. Jednak jak znaleźć odpowiedni model? Znajomość cech popularnych rodzajów podłóg pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
13:30, 02.08.2022
Tarczyca to stosunkowo niewielki gruczoł, który pełni niebywale istotną funkcję w organizmie. Reguluje działanie układu hormonalnego i nerwowego, wpływa także na nasz metabolizm. Kłopoty z tarczycą mogą prowadzić do występowania dotkliwych objawów, które często kojarzone są z innymi chorobami.
09:09, 29.07.2022
Czyszczenie powierzchni płaskich, szczególnie tych o dużej powierzchni, potrafi być naprawdę uciążliwe. Z pomocą przychodzą nam szorowarki. W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytania: jakimi kryteriami kierować się w przypadku kupna szorowarki, na co zwracać szczególną uwagę oraz jakie są jej zalety. 
08:51, 29.07.2022
Mało co spędza właścicielom domów sen z powiek tak skutecznie, jak robią to ceny mediów i prognozy na okres jesienno-zimowy. Jest drogo – a będzie jeszcze drożej. Sytuacja nie rysuje się więc w różowych barwach, bo przecież oprócz lawinowego wzrostu cen na rynku jest także problem z dostępem do węgla, drewna, gazu. Na te kwestie szary obywatel nie ma oczywiście żadnego wpływu. Może mieć natomiast na to, jak dużo energii będzie potrzebował w sezonie zimowym. Wyjście „mniej grzać”, podsuwane przez osoby decyzyjne, nie do końca jest komfortowe. Jest jednak również inna opcja, czyli sprawdzenie, czy przypadkiem w budynku mieszkalnym nie dochodzi do niekontrolowanej ucieczki ciepła. A to jest akurat dość powszechne, zwłaszcza w budynkach, które mają już swoje lata. Cóż więc robić? Najprościej będzie zacząć do zamówienia badania termowizyjnego.
10:46, 28.07.2022
Woda ma niezwykłą moc przyciągania. Jasno dowodzi tego nie tylko popularność kąpielisk, i nie tylko w ciepłych porach roku, ale także odwieczna chęć posiadania własnych stawów, oczek wodnych, strumieni, czy w wersji skromniejszej - domowych akwariów, czy choćby nawet elektrycznie napędzanych minikaskad.
00:00, 26.07.2022
Gdy kończy się lato, stajemy przed wyborem, jakie buty damskie na jesień wybrać. W tym roku jesień przyniesie nam wiele ciekawych trendów. To miks praktycznych rozwiązań, klasycznych modeli i ponadczasowej elegancji z małym dodatkiem ekstrawagancji.
00:00, 26.07.2022
Fotowoltaika to odnawialne źródło energii, które zamienia światło na energię elektryczną. Fotowoltaika jest wykorzystywana w panelach słonecznych, które można montować na dachach lub mocować do budynku.
11:04, 25.07.2022
W naszym kraju jednym z najpopularniejszych sposobów na finansowanie samochodu osobowego leasing. Pozwala on na uzyskanie naprawdę korzystnych warunków i jest on naprawdę łatwy do dostosowania, gdyż poprzez zmianę wysokości wkładu własnego i kwoty wykupu można dostosować ratę do swoich możliwości. Jak może wyglądać leasing Volvo?
10:15, 25.07.2022
Badania wykazują, że aż 20 milionów Polaków cierpi na hipercholesterolemię - zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi. Co jest jeszcze bardziej alarmujące, raptem 6% z nich jest świadomych swojej choroby. Zarówno dieta, tryb życia jak i uwarunkowania genetyczne wpływają na szybkość i stopień jej rozwoju. Czy istnieją domowe sposoby na walkę ze zbyt wysokim cholesterolem?
00:00, 24.07.2022
Apteki to trudny biznes dla reklamy i promocji, ponieważ podlega wielu ograniczeniom prawnym. Nie oznacza to jednak, że apteka działająca w Internecie nie ma żadnej możliwości na promocję. Skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie SEO.
00:00, 24.07.2022
Zewnętrzny serwis informatyczny do żadna nowość, ponieważ coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie. Nie dzieje się tak jednak bez powodów, ponieważ popularność tej usługi ma swoje uzasadnienie. Zanim jeszcze my sami zdecydujemy się na to samo, warto dowiedzieć się, dlaczego jest to jedna z najlepszych opcji – szczególnie w dzisiejszych czasach.
11:35, 22.07.2022
Są sytuacje w życiu, że coś nas bardzo zaskakuje. Mimo podjętych wcześniej decyzji musimy zmienić plany. Jeżeli jednak podjęliśmy wiążące zobowiązania, możemy mieć pewne trudności z powrotem do pierwotnego stanu prawnego. Podobnie może być w sytuacji podpisanej już umowy najmu okazjonalnego zawartej na czas określony, którą chcemy szybko rozwiązać. Wspomniana umowa jest popularnym sposobem najmu mieszkania, jednak jej wypowiedzenie nie jest zawsze proste i oczywiste. 
09:34, 22.07.2022
Jeśli szukasz idealnego sposobu na promocję twojej firmy, warto zapoznać się z ofertą firm, które oferują oklejanie samochodów folią. Dzięki temu, tam gdzie będzie twój samochód, tam też będzie twoja reklama. Przeczytaj więcej na temat tego rozwiązania w tym artykule.  
09:11, 22.07.2022
Domy Piaseczno są inwestycją na całe życie, którą należy bardzo dokładnie przemyśleć. Wiele osób zastanawia się, czy kupić dom od dewelopera. Jakie zalety wiążą się z tym rozwiązaniem? 
REKLAMA