Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:02, 23.09.2022
Jednym z efektów transformacji cyfrowej państw, organizacji i przedsiębiorstw jest gigantyczny przyrost danych. Ich analiza to zadanie dla osób, które potrafią łączyć umiejętności programistyczne z wiedzą z zakresu matematyki i statystyki. Dziś na rynku pracy nie brakuje ofert dla specjalistów od data science. Mało tego! Data scientist jest nazywany jednym z najbardziej perspektywicznych zawodów świata. Dlaczego? Sprawdziliśmy!
15:32, 21.09.2022
Im bliżej świąt Bożego Narodzenia, tym intensywniej myślimy o prezentach, jakimi obdarzymy naszych bliskich. W pewnym wieku dorosłe dzieci chcą odwdzięczyć się rodzicom za ich troskę, a sprawianie im małych przyjemności jest równie przyjemne dla obdarowujących. Podarunki dla rodziców powinny być dostosowane do ich zainteresowań i upodobań. Dobrym pomysłem jest zrezygnowanie z prezentów rzeczowych na rzecz zapewnienia rodzicom ciekawych przeżyć za pomocą vouchera na wydarzenie kulturalne czy przyjemny zabieg. Jakie jeszcze prezenty dobrze się sprawdzą?
15:13, 19.09.2022
Baczne obserwowanie zdrowia i zachowania niemowlaka to niezwykle ważne zadanie spoczywające na jego opiekunach. To właśnie dzięki niemu możesz zauważyć pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące problemy zdrowotne. Jednym z najczęstszych problemów, które mogą pojawić się na tak wczesnym etapie życia Twojego dziecka, jest anemia. Bagatelizowana i nieleczona może doprowadzić do spowolnienia rozwoju malca. Jakie znaki w zachowaniu i wyglądzie dziecka powinny Cię zaniepokoić? A może jesteś rodzicem, który usłyszał już diagnozę? Poznaj przyczyny, objawy i sposoby leczenia anemii u niemowląt!
14:58, 19.09.2022
Włoska lekarka Maria Montessori specjalizująca się w pedagogice i psychologii opracowała metodę, która nazywana jest w dziś metodą Montessori. Kobieta założyła szkołę i stworzyła sposób nauczania inny niż wszystkie. Opiera się on na obserwacji i indywidualnym podejściu do każdego dziecka, ponieważ różnią się one od siebie praktycznie pod każdym względem.
11:57, 19.09.2022
Istnieje wiele psychoterapii, z których można skorzystać, aby naprawić swoje zdrowie psychiczne. Psycholog z Warszawy może zaproponować m.in. terapię psychodynamiczną. Na czym polega?
11:14, 19.09.2022
Wykonane w profesjonalnym zakładzie przyciemnianie szyb samochodu w Warszawie zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych.
12:45, 15.09.2022
Szyby stanowią uniwersalny element, który można spotkać wielu różnorodnych branżach oraz miejscach. Mogą być wykorzystane na przykład w firmach oraz domach prywatnych. Ich różnorodność sprawia, że każdy będzie mógł bez problemu wybrać odpowiedni model. Gdzie takie materiały mogą okazać się niezbędne? Sprawdzamy.
08:04, 14.09.2022
Równo trzydzieści lat od otwarcia pierwszej w Polsce restauracji McDonald’s, firma publikuje pierwszy w swej historii raport ESG. Dokument podsumowuje 2021 rok i określa strategiczne cele rozwojowe na kolejne lata.
14:34, 13.09.2022
Jednym z typów masek, jakie możemy zauważyć najczęściej są po prostu maseczki chirurgiczne. Są one jednorazowe, dlatego nie możemy ich prać. Maseczka medyczna musi być wielowarstwowa i nietkana. Maseczka chirurgiczna posiada wiele pozytywnych aspektów. Zaletą takich maseczek jest oczywiście ich cena, wygoda użytkowania oraz wysoka higiena. Pamiętajmy, że ten produkt powinniśmy używać tylko jeden raz po zabrudzeniu lub zamoczeniu, maseczka medyczna powinna być bezpośrednio wyrzucona do śmieci.
13:58, 13.09.2022
Maszyny przemysłowe to urządzenia używane w przemyśle do obróbki materiałów lub produkcji towarów. Przykładem takiej maszyny przemysłowej jest tokarka, która jest używana do obróbki metali. Innym przykładem jest frezarka, która jest używana do obróbki drewna lub plastiku.
13:23, 13.09.2022
Wybór opon samochodowych zależy od wielu czynników, takich jak model samochodu, jego przeznaczenie, a także warunki atmosferyczne i drogowe. Najważniejsze jest jednak to, aby opony były dopasowane do konkretnego modelu samochodu oraz jego przeznaczenia.
12:50, 13.09.2022
Dobry sprzedawca powinien posiadać cechy, które pomogą mu realizować swoje cele. W zależności od branży, w której zdecyduje się pracować, można wymienić kilka charakterystycznych cech. Przede wszystkim musi być nastawiony na realizację zamierzonych planów sprzedażowych.
12:24, 13.09.2022
Marketing to proces, który pozwala przedsiębiorstwom identyfikować i spełniać oczekiwania klientów. Jest to proces tworzenia wartości dla klientów i kształtowania relacji z nimi, aby osiągnąć cele firmy. Marketing obejmuje badania rynku, kreowanie strategii marketingowych, planowanie i realizację działań marketingowych oraz kontrolę i analizę wyników.
11:55, 13.09.2022
Przed rozpoczęciem pracy nad stroną internetową warto zastanowić się nad rodzajem strony, którą chcemy stworzyć. Możliwości jest wiele, w zależności od tego, czego oczekujemy od naszej strony oraz jakie umiejętności posiadamy.
11:10, 13.09.2022
Sklep stacjonarny może dotrzeć do klientów za pomocą różnych form marketingu. Można na przykład umieścić reklamy w lokalnych gazetach lub czasopismach, a także rozdawać ulotki w miejscach, gdzie jest dużo ruchu.  
REKLAMA