Konserwator sieci wodnych i kanalizacyjnych

Miejsce pracy: Młyńska 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kosterwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, usuwanie awarii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.08.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmnie
    Adres: Młyńska 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Piędel
    Numer telefonu: 601-917-293
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Przygotowywanie zamówień, bierząca obsługa, nazdór nad jakością serwowanych dań
    StPr/18/1008
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Sprzedawca
    StPr/18/1010
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Budowanie siatki klientów na podległym terenie Utrzymywanie kontaktu z klientami Raportowanie wyników pracy
    StPr/18/1003
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Prace magazynowe na terenie zakładu
    StPr/18/1006
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/18/0977
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Konserwacja terenów zielonych
    StPr/18/0950

    Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
    StPr/18/0923
    wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

    Pozyskiwanie nowych kontrahentów, opieka nad klientami, sprzedaż ładunków
    StPr/18/0924
    wynagrodzenie od 2 100 - 8 000 PLN

    TRANSPORT TOWAROWY DO KLIENTÓW
    StPr/18/0915
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    StPr/18/0909
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN