Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Polna 10, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -Aktywna sprzedaż produktów, spotkania z klientami -Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych -Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych -Monitorowanie rynku, konkurencji, negocjacje cenowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - Samodzielność - Znajomość branży budowlanej - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
        Pracodawca: FAM - TECHNIKA ODLEWNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Polna 10, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Sylwia Szczawińska
        Numer telefonu: 56 692-92-19
        E-mail: [email protected]am-to.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Obsługa maszyn odlewniczych. Obsługa pieców. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
        StPr/22/0623
        wynagrodzenie od od 3 260 PLN

        Zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/22/0384
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Fakturzystka
        StPr/22/0379
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym; konserwacja i bieżące naprawy maszyn, urządzeń, instalacji; kontrola pracy kotłowni gazowej; wykonywanie prac ślusarskich
        StPr/22/0308
        wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

        Utrzymanie porządku na terenach zielonych w zasobach SM
        StPr/22/0285
        wynagrodzenie od od 2 257,5 PLN

        Pakowanie parapetów, obsługa urządzeń do cięcia folii i płyt, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
        StPr/22/0279

        -Aktywna sprzedaż produktów, spotkania z klientami -Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych -Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych -Monitorowanie rynku, konkurencji, negocjacje cenowe
        StPr/22/0230
        wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

        Barman
        StPr/22/0165

        rozdzoelanie elementó pokrowca, obrzycanie elementów pokrowca, zszycie elementów w całość zgodnie z technologią
        StPr/21/0836