Elektryk

Miejsce pracy: Kilińskiego 9, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nadzór nas wewnętrzną siecią energetyczną. Konserwacja sieci i urządzeń elektrycznych. Przegląd i naprawa instalacji w pojazdach mechanicznych. Prowadzenie dokumentacji urządzeń elektrycznych. Eksploatacja, konserwacja i naprawy urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Świadectwo kwalifikacji SEP "E" grupa 1
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie
      Adres: Nad groblą 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Bogusław Cacałowski
      Numer telefonu: 56 686-04-10
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      przygotowanie towaru, załadowanie na samochód, dostarczenie do klienta
      StPr/22/0058
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      murowanie, tynkowanie, malowanie, prace wykończeniowe budowlane. Dodatkowy atut układanie płytek
      StPr/22/0057
      wynagrodzenie od od 19,8 PLN

      Prowadzenie ewidencji księgowej, egzekucja należności, obsługa operacji bankowych, sporządzanie sprawozdań
      StPr/22/0029
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

      Prace ślusarskie, spawalnicze
      StPr/22/0032
      wynagrodzenie od od 20,7 PLN

      Utrzymanie czystości na wskazanym obiekcie
      StPr/22/0031
      wynagrodzenie od od 903 PLN

      rozdzoelanie elementó pokrowca, obrzycanie elementów pokrowca, zszycie elementów w całość zgodnie z technologią
      StPr/21/0836
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Montaż sieci wodnych i kanalizacyjnych. Naprawy i demontaż oraz konserwacje przyłączy wodno- kanalizacyjnych. Czyszczenie i udrażniania sieci kanalizacyjnej. Prace ziemne związane z wykopami pod budowę sieci.
      StPr/21/0822
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      Nadzór nas wewnętrzną siecią energetyczną. Konserwacja sieci i urządzeń elektrycznych. Przegląd i naprawa instalacji w pojazdach mechanicznych. Prowadzenie dokumentacji urządzeń elektrycznych. Eksploatacja, konserwacja i naprawy urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
      StPr/21/0823

      Przyjmowanie dostaw wewnętrznych i zewnętrznych; przygotowanie towaru do wysyłki; obsługa wydań i przyjęć wraz z załadunkami i rozładunkami; obsługa magazynu w zakresie konfekcjonowania, rozmieszczania i kontroli dóbr
      StPr/21/0819
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      Obsługa systemu komputerowego, Obsługa owijarek i pił tarczowych, załadunek i rozładunek, dbałość o sprzęt i stanowisko pracy
      StPr/21/0796
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN