Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Biskupia 14, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: bezpośredni kontakt z innymi pracownikami w dwóch oddziałach firmy; zapewnienie potrzebnego wsparcia z zakresu IT; konfiguracja i instalacja komputerów, urządzeń peryferyjnych, urządzeń mobilnych, systemów operacyjnych i programów; bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń; zdalne jak i lokalne przyjęcie i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów z siecią LAN; sporządzanie wymaganej dokumentacji i raportów, zakup i wybór sprzętu komputerowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziana: znajomość systemu Zendesk, znajomość narzędzia Jirą, pasja do programowania
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DANHOSS Sp. z o.o. Sp. komandytowa
    Adres: Łunawska 34, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Dominika Ćmil
    Numer telefonu: 56 679-08-35
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv
    Instalacja technicznych systemów ochrony, praca do 3 m i powyżej 3 m.
    StPr/21/0754
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Pomiar detali za pomocą maszyny pomiarowej oraz przyrządów kontrolno- pomiarowych; nadzór nad przyrządami pomiarowymi; kontrola dostaw materiałów do produkcji; kontrola półwyrobów i komponentów w procesie produkcji, raportowanie wykrytych niezgodności
    StPr/21/0745

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/21/0744

    Prace pomocnicze na produkcji opakowań
    StPr/21/0739
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    prace budowlane
    StPr/21/0738

    Fryzjerstwo damskie, męskie
    StPr/21/0731
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Rozwijanie systemu magazynowo- produkcyjnego
    StPr/21/0712
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 500 PLN

    StPr/21/0714
    wynagrodzenie od od 6 500 do 9 000 PLN

    bezpośredni kontakt z innymi pracownikami w dwóch oddziałach firmy; zapewnienie potrzebnego wsparcia z zakresu IT; konfiguracja i instalacja komputerów, urządzeń peryferyjnych, urządzeń mobilnych, systemów operacyjnych i programów; bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń; zdalne jak i lokalne przyjęcie i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów z siecią LAN; sporządzanie wymaganej dokumentacji i raportów, zakup i wybór sprzętu komputerowego
    StPr/21/0715
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 500 PLN

    Tworzenie i nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych tj.: galwanicznych, malarskich, przygotowania powierzchni realizowanych w firmie, doskonalenie i optymalizacja procesów, wspieranie procesu produkcyjnego w nowych projektach
    StPr/21/0713