Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Polna 10, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; analiza rynku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.09.2021
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Nawiązywanie kontaktów
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące, techniczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: język angielski lub język niemiecki w stopniu komunikatywnym
        Pracodawca: FAM - TECHNIKA ODLEWNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Polna 10, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Rogalski
        Numer telefonu: 56 692-92-41
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad siecią energetyczną. Nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków, obsługa urządzeń technologicznych
        StPr/21/0638
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        sporzadzania posiłków
        StPr/21/0641
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa baru, obsługa kasy fiskalnej
        StPr/21/0642

        MONTAŻ ELEMENTÓW MEBLOWYCH
        StPr/21/0635

        TAPICEROWANIE MEBLI
        StPr/21/0636

        Obsługa malarni proszkowej, pakowanie, układanie elementów do malowania i po malowaniu
        StPr/21/0634

        Obsługa programu magazynowego ERP, Obsługa owijarek i pił tarczowych, załadunek i rozładunek towarów na auta flotowe
        StPr/21/0632

        Opieka nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; analiza rynku
        StPr/21/0618

        Obsługa frezarek o sterowaniu konwencjonalnym typu FND; wykonywanie elementów form poprzez technologie obróbki frezarskiej i wiertarską; współpraca ze ślusarzami; przestrzeganie BHP i PPOŻ.
        StPr/21/0616

        Obsługa szlifierek uniwersalnych typu NUA25; wykonywanie form poprzez technologię szlifowania i ostrzenie narzędzi skrawających; współpraca ze ślusarzami, przestrzeganie BHP i PPOŻ
        StPr/21/0617