Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Powastańców Wielkopolskich 18, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierownie pojazdem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 11.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT C
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowee
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Polak
      Adres: Powstańców Wielkop. 18, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomors
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Polak
      Numer telefonu: 512-155-740
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Nauczanie języka niemieckiego w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Właściwe i terminowe prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem nauczania języka niemieckiego.
      StPr/21/0522
      wynagrodzenie od od 1 556 PLN

      przewóz pasażerski i sprzedaż biletów
      StPr/21/0523
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

      konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad siecią energetyczną. Nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków, obsługa urządzeń technologicznych
      StPr/21/0528
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      prace budowlane związane z demontażem, montażem okien, drzwi itp. - możliwa praca na wysokości do 3 m.
      StPr/21/0519
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sortowanie i kompletacja produktów, pakowanie i wysyłka gotowych zamówień, wykonywanie personalizacji na produktach
      StPr/21/0513
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Praca przy montowaniu pomp cieła oraz instalacji fotowoltaicznych
      StPr/21/0514
      wynagrodzenie od od 3 000 do 6 000 PLN

      -Budowa przyłączy sieci kablowych (napowietrznie, podziemnie) -Budowa kabli światłowodowych z kanalizacji technicznej lub podbudowie słupowej -Spawanie światłowodów -Wykonywanie instalacji abonenckich -Montaż okablowania strukturalnego w budynkach
      StPr/21/0516
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Praca przy remoncie elewacji oraz przy wykończeniu wnętrz
      StPr/21/0498

      Opieka nad dzieckiem z Autyzmem, w tym z zespo?em Aspergera, pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opieku?czo- wychowawczej. Wykonywanie zada? przydzielonych przez nauczyciela i dyrektora
      StPr/21/0489
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Wykonywanie prac instalacyjnych i monta?owych sieci i urz?dze? sanitarnych. Naprawa, konserwacja i modernizacja sieci oraz instalacji sanitarnych.
      StPr/21/0490
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN