Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Miejsce pracy: Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montowanie zawiasów, obsługa wkrętarki, obsługa prasy hydraulicznej, mechanicznej, obsługa niciarki, pakowanie i liczenie detali, obsługa owijarki do parapetów, piły do cięcia parapetów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: gotowość do pracy w nocy i w nadgodzinach, preferowane wykształcenie średnie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Świętojerska 1, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Ewelina Lewandowska
    Numer telefonu: 566860041
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Roboty malarskie, roboty tynkarsko-murarskie, prace wykończeniowe wnętrz
    StPr/21/0332
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    montaż stelaży do mebli tapicerowanych zgodnie z rysunkiem technicznym
    StPr/21/0333
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 650 PLN

    obrzucanie tkanin maszyną szwalniczą- overlock
    StPr/21/0334

    transport towarów do klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i przyległych terenów sąsiednich województw
    StPr/21/0327
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    Montowanie, kompletowanie i pakowanie podzespołów stolarki okiennej i drzwiowej
    StPr/21/0328
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    Obsługa maszyn CNC do obróbkki metalu
    StPr/21/0329
    wynagrodzenie od od 3 280 do 3 280 PLN

    Obsługa maszyn odlewniczych ZnAl i Al
    StPr/21/0330
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 000 PLN

    Obsługa maszyn do produkcji elementów z tworzyw sztucznych
    StPr/21/0331
    wynagrodzenie od od 3 000 do 3 000 PLN

    przygotowywanie i realizacja imprez sportowych
    StPr/21/0320
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

    Ochrona mienia kontrahenta
    StPr/21/0316