Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Miejsce pracy: Wodna 7B, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych. Naprawa, konserwacja i modernizacja sieci oraz instalacji sanitarnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość branży sanitarnej
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe InSald Mariusz Szymański PHU InSald
    Adres: Wodna 7B, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Szymański
    Numer telefonu: 782 140 707
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    porcjowanie, pakowanie mięsa, przyprawianie mięsa, przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych
    StPr/21/0280
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    obsługa klientów, wykładanie towaru
    StPr/21/0278
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    montowanie zawiasów, obsługa wkrętarki, obsługa prasy hydraulicznej, mechanicznej, obsługa niciarki, pakowanie i liczenie detali, obsługa owijarki do parapetów, piły do cięcia parapetów
    StPr/21/0277
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    zg
    StPr/21/0362
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych. Naprawa, konserwacja i modernizacja sieci oraz instalacji sanitarnych.
    StPr/21/0237
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników i zleceniobiorców w systemie kadrowo-płacowym oraz systemie korporacyjnym -Udział w procesie naliczania wynagrodzeń, zasiłków, urlopów, potrąceń, korekt -Wprowadzanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy i nieobecności -Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych za zatrudnieniem -Przygotowywanie i procesowanie zgłoszeń i wygłoszeń z ZUS, wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, korekt -Obsługa zapytań i zgłoszeń pracowników oraz zleceniobiorców, w tym udzielanie informacji dotyczących przepisów prawa pracy, zasiłków oraz wynagrodzeń, potrąceń itp. -Kontrola terminów badań okresowych -Przygotowywanie raportów z zakresu kadrowo-płacowego, dostarczanie danych na potrzeby przygotowywania raportów finansowych i innych -Kontakt z instytucjam
    StPr/21/0232
    wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

    zszywanie elementów pokrowca, obrzucanie elementów-overlock
    StPr/21/0206
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 800 PLN

    Naprawa i konserwacja elektroenergetycznych i instalacji elektrycznej zgodnie z przepisami; ochrona obiektów i urządzeń oraz instalacji przed wpływami atmosferycznymi
    StPr/21/0204
    wynagrodzenie od od 2 888 PLN

    -prognozowanie popytu i potrzeb materiałowych, -kontrola i uzupełnianie stanów magazynowych, -budowanie i ciągłe rozwijanie bazy dostawców, -poszukiwanie nowych produktów,
    StPr/21/0140
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

    Robotnik leśny
    StPr/21/0096
    wynagrodzenie od 1 440 PLN