Operator obróbki wibrościernej

Miejsce pracy: Magazynowa 3, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa bębna maszyny wibrościernej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 22.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe; możliwość przyuczenia pracownika
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "MEDOS" Marian Buławka Ewa Buławka Spółka Jawna
    Adres: Magazynowa 3, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mirosław Bilski
    Numer telefonu: 501-127-224
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    opieka nad osobami niesamodzielnymi, niepełnosprawnymi intelektualnie, przewlekle somatycznie chorymi
    StPr/20/0357
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zarządzanie zespołem, składanie zamówień, praca wg standardów i procedur obowiązujących w firmie, dbanie o estetykę i wygląd sklepu,obsługa klienta
    StPr/20/0345
    wynagrodzenie od od 5 100 PLN

    właściwa organizacja wydawania posiłków; ustalanie harmonogramu godzin pracy pracowników; prowadzenie gospodarki, sprzętu kuchennego; wykonywanie posiłków zgodnie z recepturą; przestrzeganie zasad HACCP
    StPr/20/0334
    wynagrodzenie od od 2 944 PLN

    Składanie wyrobów z wyprodukowanych komponentów
    StPr/20/0336

    Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
    StPr/20/0337
    wynagrodzenie od od 2 856 PLN

    Obsługa bębna maszyny wibrościernej
    StPr/20/0338

    Obsługa pistoletu natryskowego oraz kabiny malarskiej
    StPr/20/0339

    Obsługa urządzeń odlewniczych
    StPr/20/0340

    wykonywanie prac zbrojeniowych
    StPr/20/0308

    konserwacja sieci wodno-kanalizacyjnych. Prace remontowo-budowlan i diagnozowanie usterek uówanie awarii. Prace ziemne związane z wykopami pod budowę przylączy sieci wodno-kanalizacyjnych.
    StPr/20/0297