Sprzedawca

Miejsce pracy: Plac Wolności 5, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towaru, sukcesywne uzupełnianie produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • badania sanitarno -epidemiologiczne
    • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ORPOD SP.Z O.O. SP.K. Kijewo Królewskie
      Adres: Szlachecka 2, 86-253 Kijewo Królewskie, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomors
      Osoba do kontaktu: Gabriela Orzechowska
      Numer telefonu: 517-956-684
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Ekspedient wypożyczalni
      StPr/19/0599
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      a) organizowanie przetargów na zadania przewidziane do realizacji przez Wydział Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska m.in.: dostawę materiałów budowlanych, - remont cząstkowy nawierzchni ulic, -
      StPr/19/0602
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 100 PLN

      Wyszukiwanie przetargów, umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji do przetargów.
      StPr/19/0603
      wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/19/0575
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzątanie placu bazy i autobusów
      StPr/19/0577

      Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towaru, sukcesywne uzupełnianie produktów.
      StPr/19/0565

      Malowanie, tynkowanie, docieplanie budynków
      StPr/19/0544

      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, wykładanie towarów.
      StPr/19/0528
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Naprawy i konserwacja, utrzymanie w sprawności
      StPr/19/0514
      wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

      Wykończenia wnętrz, docieplenia budynków, remonty dachów
      StPr/19/0413