Pokojowa

Miejsce pracy: Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dbanie o higienę osobistą mieszkańców, wydawanie posiłków, sprzatanie pokoi mieszkalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
    • umiejętność pielęgnacji osób niepełnosprawnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Świętojerska 1, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Stelmachowicz
      Numer telefonu: 566860041
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP Chełmno
      opieka i pielęgnacja osób chorych i niepełnosprawnych intelektualnie
      StPr/19/0523
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, wykładanie towarów.
      StPr/19/0528
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      dbanie o higienę osobistą mieszkańców, wydawanie posiłków, sprzatanie pokoi mieszkalnych
      StPr/19/0522

      sprzedaż art. odziezowych, sportowych
      StPr/19/0519

      sprzedaz art. odzieżowych, sportowych
      StPr/19/0520

      prace inwentaryzacyjne
      23/5/2019
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Naprawy i konserwacja, utrzymanie w sprawności
      StPr/19/0514
      wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

      Załadunek i rozładunek
      StPr/19/0500

      Monitorowanie projektów, opracowywanie ofert cenowych, opracowywanie ofert przetargowych, przygotowanie korespondecji, zestawień i kosztorysów pod projekty.
      StPr/19/0439

      Konserwacja wod-kan, utrzymanie terenów zielonych
      StPr/19/0414