Sprzedawca

Miejsce pracy: Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaz art. odzieżowych, sportowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa terminala płatniczego
    • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
      Wymagania pożądane
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Świętojerska 1, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Stelmachowicz
        Numer telefonu: 566860041
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
        opieka i pielęgnacja osób chorych i niepełnosprawnych intelektualnie
        StPr/19/0523
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, wykładanie towarów.
        StPr/19/0528
        wynagrodzenie od od 2 450 PLN

        dbanie o higienę osobistą mieszkańców, wydawanie posiłków, sprzatanie pokoi mieszkalnych
        StPr/19/0522

        sprzedaż art. odziezowych, sportowych
        StPr/19/0519

        sprzedaz art. odzieżowych, sportowych
        StPr/19/0520

        prace inwentaryzacyjne
        23/5/2019
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Naprawy i konserwacja, utrzymanie w sprawności
        StPr/19/0514
        wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

        Załadunek i rozładunek
        StPr/19/0500

        Monitorowanie projektów, opracowywanie ofert cenowych, opracowywanie ofert przetargowych, przygotowanie korespondecji, zestawień i kosztorysów pod projekty.
        StPr/19/0439

        Konserwacja wod-kan, utrzymanie terenów zielonych
        StPr/19/0414