Spawacz

Miejsce pracy: Magazynowa 9, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na spawalni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 05.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia spawacza
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe H. i Z. Zawitowscy S.J.
      Adres: Magazynowa 9, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Zygmunt Zawitowski
      Numer telefonu: 601-559-274
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Monitorowanie projektów, opracowywanie ofert cenowych, opracowywanie ofert przetargowych, przygotowanie korespondecji, zestawień i kosztorysów pod projekty.
      StPr/19/0439
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Konserwacja wod-kan, utrzymanie terenów zielonych
      StPr/19/0414

      opieka nad osobami niepełnosprawymi
      StPr/19/0418

      Sprzedawca
      StPr/19/0420

      Wykończenia wnętrz, docieplenia budynków, remonty dachów
      StPr/19/0413

      Przestrzeganie przepisów HACCP, obróbka produktów, przygotowywanie posiłków oraz ich wydawanie
      StPr/19/0399
      wynagrodzenie od od 2 149 PLN

      Praca na spawalni
      StPr/19/0393

      Prace warsztatowe
      StPr/19/0394
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      Diagnoza i terapia pacjentów z zaburzeniami mowy.
      StPr/19/0391
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      - Rozładunki/załadunki towarów - Pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości, przygotwanie paczek do wysyłki -Kompletowanie zgodnie z zamówieniem
      StPr/19/0343