Fryzjer - samodzielne stanowisko pracy

Miejsce pracy: Poprzeczna 11, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Stacjonarna praca fryzjera damskiego i męskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjer
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
    • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane uprawnienia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Trendy EK Sp. z o. o.
      Adres: Poprzeczna 11, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marian Kwiatkowski
      Numer telefonu: 513-107-391
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Obsługa klienta, zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/19/0296
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Obsługa maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury
      StPr/19/0301
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Stacjonarna praca fryzjera damskiego i męskiego
      StPr/19/0271
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Praca operatora obrabiarek numerycznych po uprzednim przyuczeniu
      StPr/19/0265

      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/19/0259
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN