Szwaczka - overlock

Miejsce pracy: Dworcowa 40, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obszywanie tkanin w maszynie - overlock
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: zdolności manualne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Produkcyjno - Usługowy "KAROLA"
    Adres: Dworcowa 40, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aneta Rorowska
    Numer telefonu: 56 686-11-79
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    typowa praca kosmetyczki, zakres zależy od umiejętności
    StPr/19/0225
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM PRODUKCJI
    7/2/2019

    obszywanie tkanin w maszynie - overlock
    StPr/19/0205

    Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
    StPr/19/0194
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelekyualnie i niesamodzielnymi utrzymanie porządku w pomieszczeniach DPS
    StPr/19/0195

    Kasjer biletowy
    StPr/19/0150

    Recepcjonista
    StPr/19/0117

    Technik prac biurowych
    StPr/19/0119

    Praca z frezarką, manicure, pedicure, zdobienia
    StPr/19/0030

    Budowanie siatki klientów na podległym terenie Utrzymywanie kontaktu z klientami Raportowanie wyników pracy
    StPr/18/1003
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN